100 ДНІВ І 100 ЦІКАВИХ ПОДІЙ!

Таким фотопроектом нас вранці зустріла Школа. Сьогодні багато сюрпризів: 100 цукерок, 100-ий учень, 100 молитов за друзів, волонтерська 100-ня, у кожному класі - смачний тортик із цифрою "100".

Діти, захоплені працею в центрах, забувають про відпочинок, бо потрібно побувати усюди. Математичний центр запитує:"Скільки? Як?" А результат - 100! У літературному центрі - ребуси і загадки, казки та оповідання, скоромовки і ширади! І скрізь заховане слово "100" ( Столиця, Стокгольм та ін.). У мовному центрі складаємо вірші, розповіді про 100 найцікавіші події у школі. У середині 100 Дня учнівська спільнота Школи зібралася у залі, де кожен клас отримав творче завдання і презентував свій проект! Мандрівка 100 Дня, цікава і захоплююча, надовго залишиться у нашій пам'яті!

День пам'яті Небесної сотні

Вчора спільнота Школи вшанувала День пам'яті Небесної Сотні молитвою. До нас завітали троє мужніх героїв Майдану - Юля, Ігор та Андрій, які продовжили відстоювати нашу  гідність і на Сході. Надзвичайно зворушливими були їх свідчення про ті події, які були  важливі для нашої країни! Нас  вразила  неймовірна сила духу, відвага, мужність, усвідомлення важливості обставин, які змінили історію нашої України.

Вистава "Снігова королева"

Вистава

На завершення  «English week» учні 5 класу «Гроно» потішили спільноту школи виставою «Снігова королева» англійською мовою. Чарівна Герда і підступна Снігова королева, весела Маленька розбійниця і замерзлий Кай та  інші герої казки чудово зіграли свої ролі.

Учні середньої школи передали естафету молодшим школярам, отже очікуємо нову англомовну виставу. Далі буде….

«English week»

Під час «English week» у нашій школі відбувся батл між учнями 3 класу «Сонечка» та 5 класу «Гроно»: перевіряли знання один одного про Америку та Канаду. Перемогла дружба.

День дарування книг з пані Лесею Кічурою

В приміщенні Львівської обласної бібліотеки для дітей, що розташована на вул. В. Винниченка, 1, 14 лютого відбулась зустріч з відомою дитячою письменницею Лесею Кічурою. У цей день кожен може подарувати та отримати у дарунок КНИГУ . Учні нашої школи мали змогу не тільки  поспілкуватися з казкаркою, але й завдяки своїм знанням та допитливості отримати найкращий подарунок – книгу з підписом пані Лесі Кічури. Казкові збірки авторки  подорожують  до США, Канади, Греції, Італії, Британії, Шотландії.

Стрітення Господнє у нашій Школі

Сьогодні, у актовому залі школи відбулась спільна Молитва та освячення свічок, які учні виготовили своїми руками напередодні свята. Після Святої Літургії діти разом із вчителями, запаливши освячені свічки, молились за різні потреби та про Ласку вміння ділитись теплом та Любов'ю.

День відкритих дверей "100 днів у Школі"

День відкритих дверей

З нагоди 100 днів навчання, наша Школа відкриває двері для батьків наших учнів, для батьків майбутніх учнів та гостей школи. Ви побачите, як спільнота школи (діти та вчителі), працюють та навчаються за інтерактивними методиками.

"English language week" у початковій школі

Тиждень англійської мови у «Школі святої Софії» триває!!! У початковій школі відбулась справжня вечірка та  презентація проектів.

Учні 2 – гих та 3  - іх класів знайомились з Великобританією і Лондоном та його визначними місцями, створювали проекти у групах 'London of the capital UK'.  Наймолодші школярі гімназії брали участь у шкільних святах, одним із них була вечірка 'ABC party'.

HAPPY ENGLISH WEEK

В рамках Тижня англійської мови вчора, 13 лютого, учні 6-го класу "ЛІЛЕЇ" представили цікаві проекти "Great Britain". Сьогодні, 14 лютого, у День св.Валентина, натхненні учні 7-го класу "ЕДЕЛЬВЕЙСИ" презентували проект "Saint Valentines Day in Different countries"!

Прощання з Колядою

"НЕХАЙ ГОСПОДЬ БУДЕ МІЖ НАС!"

12 лютого, учні 7-го класу "Едельвейси" та учні 8-го класу "Воїни світла" подарували нам чудове вертепне дійство, яке ще раз занурило нас у таємницю воплочення Бога! Дякуємо нашим талановитим і артистичним учням за святкову атмосферу!