Вистава "Снігова королева"

Вистава

 На завершення  «English week» учні 5 класу «Гроно» потішили спільноту школи виставою «Снігова королева» англійською мовою. Чарівна Герда і підступна Снігова королева, весела Маленька розбійниця і замерзлий Кай та  інші герої казки чудово зіграли свої ролі.

 Учні середньої школи передали естафету молодшим школярам, отже очікуємо нову англомовну виставу. Далі буде….


«English week»

«English week»

 Під час «English week» у нашій школі відбувся батл між учнями 3 класу «Сонечка» та 5 класу «Гроно»: перевіряли знання один одного про Америку та Канаду. Перемогла дружба.


День дарування книг з пані Лесею Кічурою

День дарування книг з пані Лесею Кічурою

      В приміщенні Львівської обласної бібліотеки для дітей, що розташована на вул. В. Винниченка, 1, 14 лютого відбулась зустріч з відомою дитячою письменницею Лесею Кічурою. У цей день кожен може подарувати та отримати у дарунок КНИГУ . Учні нашої школи мали змогу не тільки  поспілкуватися з казкаркою, але й завдяки своїм знанням та допитливості отримати найкращий подарунок – книгу з підписом пані Лесі Кічури. Казкові збірки авторки  подорожують  до США, Канади, Греції, Італії, Британії, Шотландії.


Стрітення Господнє у нашій Школі

Стрітення Господнє у нашій Школі

Сьогодні, у актовому залі школи відбулась спільна Молитва та освячення свічок, які учні виготовили своїми руками напередодні свята. Після Святої Літургії діти разом із вчителями, запаливши освячені свічки, молились за різні потреби та про Ласку вміння ділитись теплом та Любов'ю.


День відкритих дверей "100 днів у Школі"

День відкритих дверей

З нагоди 100 днів навчання, наша Школа відкриває двері для батьків наших учнів, для батьків майбутніх учнів та гостей школи. Ви побачите, як спільнота школи (діти та вчителі), працюють та навчаються за інтерактивними методиками.


"English language week" у початковій школі

 Тиждень англійської мови у «Школі святої Софії» триває!!! У початковій школі відбулась справжня вечірка та  презентація проектів.

 

Учні 2 – гих та 3  - іх класів знайомились з Великобританією і Лондоном та його визначними місцями, створювали проекти у групах 'London of the capital UK'.  Наймолодші школярі гімназії брали участь у шкільних святах, одним із них була вечірка 'ABC party'.


HAPPY ENGLISH WEEK

HAPPY ENGLISH WEEK

 В рамках Тижня англійської мови вчора, 13 лютого, учні 6-го класу "ЛІЛЕЇ" представили цікаві проекти "Great Britain". Сьогодні, 14 лютого, у День св.Валентина, натхненні учні 7-го класу "ЕДЕЛЬВЕЙСИ" презентували проект "Saint Valentines Day in Different countries"!


Прощання з Колядою

Прощання з Колядою

"НЕХАЙ ГОСПОДЬ БУДЕ МІЖ НАС!"

 12 лютого, учні 7-го класу "Едельвейси" та учні 8-го класу "Воїни світла" подарували нам чудове вертепне дійство, яке ще раз занурило нас у таємницю воплочення Бога! Дякуємо нашим талановитим і артистичним учням за святкову атмосферу!


Різдвяна академія освітян «Коляда в Митрополита»

Різдвяна академія освітян «Коляда в Митрополита»

Богу на небі слава!

У школі Софії слава!

У серцях наших - любов!

Спільнота "Школи - гімназії святої Софії" разом з іншими освітянами мали чудову нагоду попрощатися з Колядою у Архикатедральному Соборі св. Юра та отримати благословення у Митрополита Ігора Возняка. Святкова та тепла атмосфера огорнула усіх присутніх, після спільної молитви лунала дзвінка коляда та подяка Богові за прожитий рік. 


Гість з Канади Любомир Хабурський - експерт з управління та особистісного розвитку завітав у нашу Школу та провів семінар для педагогічного колективу.

 Гість з Канади  Любомир Хабурський  - експерт з управління та особистісного розвитку завітав у нашу Школу та провів семінар для педагогічного колективу.

 

Вчора у нашу Школу завітав гість з Канади  Любомир Хабурський  - експерт з управління та особистісного розвитку.  

Темою семінару була   "Особиста ефективність", яка розглядалася  у різних аспектах людського життя : комунікації, міжособистісні  стосунки,  професійний розвиток, інновації та цінності.  На нашій зустрічі були обговорені такі важливі для кожного з нас питання:  як розпізнати свої особисті цінності і як ними керуватися в житті, щоб здобути гармонію?  Як розвинути свої професійні здібності?  Як знайти можливості для подальшого розвитку кар'єри? Як розширити світогляд?

Важливою частиною виступу пана Любомира було  питання балансу між роботою і особистим життям.

Лектор — щасливий у подружжі чоловік, батько трьох дітей,  зазначив, що ніхто цього балансу людині не подарує, що  кожному з нас  потрібно самому формувати його, визначаючи пріоритети.