Талановиті мрійники!

Талановиті мрійники!

 У класі "Сонечка" учні мріють про політ на повітряній кулі... Тому своїми рученятами вони стоворили чудові аплікації, використовуючи квілінг та  фантазію.


Наші казкарі!

Наші казкарі!

"Зернятка" - юні казкарі. Пропонуємо вашій увазі "математичні" казки про число 100, які самостійно нафантазували талановиті учні - другокласники.

Детальніше »»»


Шевченківські дні у "Школі святої Софії"

Шевченківські дні у

У "Школі - гімназії святої Софії" відбувся конкурс "Поетичне слово Кобзаря", у якому брали участь наші молодші гімназисти, учні 2 - 4 класів. Конкурсні дні були присвячені декламуванню поезій Тараса Григоровича Шевченка. 


Шевченківський день у наших гімназистів

Шевченківський день у наших гімназистів

     Учні 5-го класу "Гроно" та 6 - го класу "Лілеї" змагалися у вмінні художнього читання поетичних шедеврів Великого Кобзаря. Учні 7 -го класу "Едельвейси" відкрили глядачам маловідомі сторінки з біографії поета, а саме, розповіли про дорогих Тарасові Шевченку жінок. Тих, хто надихав його до віршування і малювання. І хоч немало їх було в його короткому житті, сімейного щастя не зазнав.Талановиті наші актори переконали нас, що щасливим Тарас був у творчості, до якої надихали його музи! Учні 8-го класу спробували показати Шевченка, котрий не є обмежений часом - Шевченко має дату народження, дати смерті нема...Максим представив поета, що творить, Божена - читець XXI cт., наш сучасник, а Марта - шанувальниця Шевченка в далекому 3018 році. Дякуємо усім, хто долучився до креативного Шевченківського свята!


Гості з Віденського церковного педагогічного інституту

Гості з Віденського церковного педагогічного інституту

    «Школу – гімназію святої Софії» відвідали представники Віденського церковного педагогічного інституту (Австрія) (Kirchliche Pädagogische Hochschule Wien/Krems). Гості спостерігали за навчально - виховним процесом, спілкувалися із спільнотою школи...

    Головна мета візиту іноземної делегації до Львова  - стратегічне планування церковних освітніх інститутів разом із  Комісією освіти та виховання УГКЦ та працівниками освітньо - виховних закладів.

 


100 ДНІВ І 100 ЦІКАВИХ ПОДІЙ!

100 ДНІВ І 100 ЦІКАВИХ ПОДІЙ!

 Таким фотопроектом нас вранці зустріла Школа. Сьогодні багато сюрпризів: 100 цукерок, 100-ий учень, 100 молитов за друзів, волонтерська 100-ня, у кожному класі - смачний тортик із цифрою "100".

Діти, захоплені працею в центрах, забувають про відпочинок, бо потрібно побувати усюди. Математичний центр запитує:"Скільки? Як?" А результат - 100! У літературному центрі - ребуси і загадки, казки та оповідання, скоромовки і ширади! І скрізь заховане слово "100" ( Столиця, Стокгольм та ін.). У мовному центрі складаємо вірші, розповіді про 100 найцікавіші події у школі. У середині 100 Дня учнівська спільнота Школи зібралася у залі, де кожен клас отримав творче завдання і презентував свій проект! Мандрівка 100 Дня, цікава і захоплююча, надовго залишиться у нашій пам'яті!


День пам'яті Небесної сотні

День пам'яті Небесної сотні

 Вчора спільнота Школи вшанувала День пам'яті Небесної Сотні молитвою. До нас завітали троє мужніх героїв Майдану - Юля, Ігор та Андрій, які продовжили відстоювати нашу  гідність і на Сході. Надзвичайно зворушливими були їх свідчення про ті події, які були  важливі для нашої країни! Нас  вразила  неймовірна сила духу, відвага, мужність, усвідомлення важливості обставин, які змінили історію нашої України. 


Вистава "Снігова королева"

Вистава

 На завершення  «English week» учні 5 класу «Гроно» потішили спільноту школи виставою «Снігова королева» англійською мовою. Чарівна Герда і підступна Снігова королева, весела Маленька розбійниця і замерзлий Кай та  інші герої казки чудово зіграли свої ролі.

 Учні середньої школи передали естафету молодшим школярам, отже очікуємо нову англомовну виставу. Далі буде….