В очікуванні весни!

В очікуванні весни!

 "Незабудки" та "Світлячки" чекають на справжню весну та приліт наших пернатих друзів. Саме тому на уроках трудового навчання вони створили такі милі колажі з використанням природного матеріалу. 


Талановиті мрійники!

Талановиті мрійники!

 У класі "Сонечка" учні мріють про політ на повітряній кулі... Тому своїми рученятами вони стоворили чудові аплікації, використовуючи квілінг та  фантазію.


Наші казкарі!

Наші казкарі!

"Зернятка" - юні казкарі. Пропонуємо вашій увазі "математичні" казки про число 100, які самостійно нафантазували талановиті учні - другокласники.

Детальніше »»»


Шевченківські дні у "Школі святої Софії"

Шевченківські дні у

У "Школі - гімназії святої Софії" відбувся конкурс "Поетичне слово Кобзаря", у якому брали участь наші молодші гімназисти, учні 2 - 4 класів. Конкурсні дні були присвячені декламуванню поезій Тараса Григоровича Шевченка. 


Шевченківський день у наших гімназистів

Шевченківський день у наших гімназистів

     Учні 5-го класу "Гроно" та 6 - го класу "Лілеї" змагалися у вмінні художнього читання поетичних шедеврів Великого Кобзаря. Учні 7 -го класу "Едельвейси" відкрили глядачам маловідомі сторінки з біографії поета, а саме, розповіли про дорогих Тарасові Шевченку жінок. Тих, хто надихав його до віршування і малювання. І хоч немало їх було в його короткому житті, сімейного щастя не зазнав.Талановиті наші актори переконали нас, що щасливим Тарас був у творчості, до якої надихали його музи! Учні 8-го класу спробували показати Шевченка, котрий не є обмежений часом - Шевченко має дату народження, дати смерті нема...Максим представив поета, що творить, Божена - читець XXI cт., наш сучасник, а Марта - шанувальниця Шевченка в далекому 3018 році. Дякуємо усім, хто долучився до креативного Шевченківського свята!


Гості з Віденського церковного педагогічного інституту

Гості з Віденського церковного педагогічного інституту

    «Школу – гімназію святої Софії» відвідали представники Віденського церковного педагогічного інституту (Австрія) (Kirchliche Pädagogische Hochschule Wien/Krems). Гості спостерігали за навчально - виховним процесом, спілкувалися із спільнотою школи...

    Головна мета візиту іноземної делегації до Львова  - стратегічне планування церковних освітніх інститутів разом із  Комісією освіти та виховання УГКЦ та працівниками освітньо - виховних закладів.

 


100 ДНІВ І 100 ЦІКАВИХ ПОДІЙ!

100 ДНІВ І 100 ЦІКАВИХ ПОДІЙ!

 Таким фотопроектом нас вранці зустріла Школа. Сьогодні багато сюрпризів: 100 цукерок, 100-ий учень, 100 молитов за друзів, волонтерська 100-ня, у кожному класі - смачний тортик із цифрою "100".

Діти, захоплені працею в центрах, забувають про відпочинок, бо потрібно побувати усюди. Математичний центр запитує:"Скільки? Як?" А результат - 100! У літературному центрі - ребуси і загадки, казки та оповідання, скоромовки і ширади! І скрізь заховане слово "100" ( Столиця, Стокгольм та ін.). У мовному центрі складаємо вірші, розповіді про 100 найцікавіші події у школі. У середині 100 Дня учнівська спільнота Школи зібралася у залі, де кожен клас отримав творче завдання і презентував свій проект! Мандрівка 100 Дня, цікава і захоплююча, надовго залишиться у нашій пам'яті!


День пам'яті Небесної сотні

День пам'яті Небесної сотні

 Вчора спільнота Школи вшанувала День пам'яті Небесної Сотні молитвою. До нас завітали троє мужніх героїв Майдану - Юля, Ігор та Андрій, які продовжили відстоювати нашу  гідність і на Сході. Надзвичайно зворушливими були їх свідчення про ті події, які були  важливі для нашої країни! Нас  вразила  неймовірна сила духу, відвага, мужність, усвідомлення важливості обставин, які змінили історію нашої України.