ВЕЛИКОДНІ ГАЇВКИ ТРЕТЬОКЛАСНИКІВ!

ВЕЛИКОДНІ ГАЇВКИ ТРЕТЬОКЛАСНИКІВ!

             – Ой весна, весна,

Що ти принесла?

Пригрій скорій

Сонечко вгорі.

        Тепла весняна погода, розквітлі дерева та дзвінкі пташки кличуть наших учнів продовжувати святкування Світлого Воскресіння. Третьокласники «Сонечка», «Соняшники» та «Ластівки» разом зі своїми наставниками радо відкликнулись, провівши весело і незабутньо час.

        Шануючи старі українські традиції діти водили гаївки, співали, забавлялись, отримували задоволення.


Семінар від Ірини Матійків для працівників Школи - цікаво та пізнавально проведений час!

Семінар від Ірини Матійків для працівників Школи - цікаво та пізнавально проведений час!

         Сьогодні наші працівники Школи стали учасниками семінару "Емоційний інтелект. Управління емоціями". Ми висловлюємо велику вдячність пані Ірині Матійків - кандидату психологічних наук, психологу, за цікаву, надзвичайно корисну та мотивуючу інформацію!


Великодня традиція!

Великодня традиція!

Свято Пасхи недалечко, 
Люди звичай бережуть, - 
Розмальовують яєчка, 
Пишні пасочки печуть.

Ми сьогодні рано встали, 
Різні фарби готували:
Із цибулі, із кори,
З ягід, квітів і трави.

Гарна писанка у мене. 
Мабуть, кращої й нема. 
Мама тільки помагала, 
Малювала ж я сама.

     

Катерина Перелісна «Писанка»

        В кожній християнській сім’ї цього періоду в підготовці до Великодня з нетерпінням чекають усі – і дорослі, і діти! Для багатьох – це старезна добра традиція. В нашій школі також вона присутня– малювати писанки перед Великоднем. Наші учні із великим задоволенням та завзяттям взялися до роботи, завдяки їхньому терпінню та допомозі наставників усе вдалось на славу!
        Нехай кожна писанка, створена їхніми рученятами приносить радість та незабутні емоції. Наші гімназисти – молодці! 

Детальніше »»»


А у Вас уже готові великодні кошички?

А у Вас уже готові великодні кошички?

        Пасхальні кошички "Незабудок" та "Зерняток" уже готові! Талановиті другокласники полюбляють фантазувати та створювати оригінальні колажі з різних матеріалів.


Юні художники!

Юні художники!

         Наші старші гімназисти - справжні художники. Вони змішали свої уміння з настановами вчителя, фантазію із старанням та натхненням - і ось що з цього вийшло...Далі буде!!!

Детальніше »»»


МАЛЮЄМО ПИСАНКУ РАЗОМ З НОВИМИ ДРУЗЯМИ!

МАЛЮЄМО ПИСАНКУ РАЗОМ З НОВИМИ ДРУЗЯМИ!

       Сьогодні, 2-го квітня, до нашої Школи завітали гості - діти переселенці з Луганська та Донецька. Наш Учнівський парламент радо прийняв цих дітей і провів майстер-клас "Розмалюємо разом писанку". Учениця 7-го класу "Едельвейси" Харитина Тумак розповіла гостям про символ Христового Воскресіння - писанку, її різновиди, як і чому їх готують перед Великоднем. Дякуємо нашим активним учням, членам шкільного парламенту за їх відкритість, доброзичливість і готовність ділитися своїми вміннями, добротою та любов’ю!


Великопосні реколекції

Великопосні реколекції

        Учні 5-8 класів мали благодатний час духовної віднови під час реколекцій при монастирі о.Василіан (26.03.2018 - 27.03.18 Брюховичі). Дякуємо, що такі важливі та складні теми, як ХРЕСТ, ПЛАЩАНИЦЯ, ЛЮБОВ допоміг відкрити та пізнати о.Антоній (духівник нашої гімназії). Усвідомити та зрозуміти заступницьку смерть на хресті нашого Спасителя, зануритися у себе, віддати Ісусові все те, що заважає йти нам праведним шляхом, наші учні мали нагоду разом з п.Маріанною Гладюк.

       Надзвичайно цікаво та неймовірно креативно гімназисти перенеслись у часи Ісуса та спробували перевтілитись у людей, для яких Він подарував чудо оздоровлення, стали на суді перед "Пилатом" на захист Ісуса разом з п.Наталею Древняк-Сарабун. Спільний вечірній перегляд фільму "Чудо з небес" допоміг підтвердити те, що чуда у житті відбуваються дуже часто і їх пізнають ті, хто ВІРИТЬ І НАДІЄТЬСЯ на Бога. Веселі розваги на спритність, кмітливість та взаємопідтримку разом з п.Іриною Пєкною та п. Надією Миркою дали усім нам можливість переконатися, що ми - команда, спільнота справжніх лідерів - християн! Прогулянка зимово-весняним лісом та футбол на снігу довершили цей благословенний час, про який учениця 6-го класу Пуць Юстина сказала так :" Я повертаюся додому із незвичайними емоціями та освітлена духовним спокоєм!" Тому, ми маємо надію, що ці чудові два дні допоможуть нам із радістю, миром, вірою і любов'ю зустріти світле Воскресіння Христове!


Хресна Дорога у молодшій школі

Хресна Дорога у молодшій школі

            27 березня,у нашій школі відбулась Хресна Дорога, у якій взяли участь молодші учні

            Хресна дорога - це свідоцтво вічної незгасаючої любові Ісуса Христа до нас, яка освячена невинною Кров'ю, нечуваними стражданнями нашого Спасителя. Наші учні, вчителі та батьки спробували розпалити у своїх серцях співчуття, вдячність, гарячу любов та довіру Ісусові, який жертвою на хресті відкупив усіх нас від гріха і вічної загибелі.


Ура! Перемога! Кубик Рубика FEST 2018

Ура! Перемога! Кубик Рубика FEST 2018

Школа Святої Софії зайняла перше місце серед восьми команд різних шкіл Львова, 5 – 6 класи. Змагалися з логічних завдань, ІТ – рішень, експериментів та конструювання.

Вітаємо  команду переможці у складі: Петро Музичук, Андрій Сухай, Северин Якимів, Богдан Тицький, Максим Сивак! Молодці! Дякуємо випускникам нашої школи за активну участь у командній роботі!

 

Також велика подяка КМДШ за неймовірну захоплюючу гру!


Наші учні озвучили мультфільм!

Наші учні озвучили мультфільм!

       Учні третіх класів, взяли участь у розробці підручника з релігії для недільних шкіл Канади. Робота в професійній студії та озвучування мультфільму викликали захоплення у всіх. Своїми голосами діти передавали частинку добра та своєї любові такій далекій країні та її мешканцям.