Свято Першого дзвоника

Сьогодні у нашій школі день приємних зустрічей, теплих обіймів, знайомств, усмішок, приємних несподіванок і подарунків! Боже, благослови нашу чудову шкільну родину на цей навчальний рік!

GoCamp! Мовний літній табір!

Запрошуємо дітей 10-14 років зануритись у англомовне середовище, адже говорити англійською ЛЕГКО!

Перемога!

Вітаємо нашого учня 5-го класу "Гроно" Мединського Данила з перемогою в I олімпіаді з Ментальної арифметики у м. Києві. Пишаємось Тобою, Данилку!

Всеукраїнська проща католицьких шкіл у с. Погоня

Учні нашої школи були учасниками прощі католицьких навчальних закладів у с. Погоня Івано- Франківської області.

Наша паломницька мандрівка розпочалась з молитви. По дорозі отець Антоній розповів,що таке паломництво,а пані Наталя Древняк- Сарабун підготувала історичні цікавинки.

Після Божественної Літургії,де звучали намірення усіх шкіл, відбулась велика гра- квест, у якій брали участь учні 12- ти католицьких шкіл України.

Дякуємо Богові та усім організаторам за чудовий день,за можливість унікальної  зустріч ізБогородицею.

МАЛІ ОЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ

У День народження нашого чудового міста Львова спілбнота Школи святкувала весело і активно. Дякуємо співорганізатору- Українській академії лідерства за співпрацю!

Цікава зустріч у Тиждень католицького шкільництва

Сьогодні до нашої школи завітали високоповажні гості - пані Ярослава Царук - голова товариства "Престіл Премудрості", Олег Огірко - вчений у галузі християнської етики та біоетики, релігієзнавства, педагогіки і психології, логіки, доктор філософії та Іван Луць - президент Асоціації лікарів - католиків, член Папської Академії у Ватикані "PRO VITA". Учні 5-8 класів мали чудову нагоду ознайомитися з іконою М. Рупніка "Престіл Премудрості",яку освятив Вселенський Архиєрей Іван Павло II у 2000 році. Ця ікона здійснює прощу по львівських храмах та навчальних закладах для духовного очищення та згуртування молоді. Дякуємо нашим гостям та Богові за можливість отримати Господнє благословення через молитву до Пресвятої Богородиці, яка зображена на іконі "Престолу Премудрості".

ФЕСТИВАЛЬ ТАЛАНТІВ

Тематичний тиждень " Із Божим Словом відкриваю молитву" триває! Сьогодні у Школі відбулося масштабне вокально-інструментальне свято, на якому, так чисельно, ділилися своїми талантами наші учні і прославляли Бога. Ми радіємо і пишаємося кожним учасником і бажаємо усім і надалі розвивати, Богом дані таланти, та досягати нових творчих звершень!