Gocamp Afterschool

17 вересня у НВК "Школа - гімназія святої Софії" розпочали улюблене таборування #GocampAfterschool .🤩 Цьогоріч натхненником табору стала  волонтерка Lydia Kucharyshyn з Канади🇨🇦️. Гімназисти та учні 4 класів вивчають тему "Canadian INNOVATIONS" , досліджують тектоніку, вивчають тварин та природні ресурси, культуру та систему правління в країні про яку, на початку нам здавалось знаємо багато. Сьогодні завершився другий день табору завтра досліди з пшеницею🌱, бобами та насінням соняшника та новинки з галузі технології, тож приєднуємось "софійчата" , бо ми горді з того,що є частиною сім'ї GoGlobal і можемо відкривати для Вас світ через англійську мову🤗

Старт мовного табору!

В "Школі святої Софії" знову Go Camp!!! На усіх чекають несподівані зустрічі, веселощі, цікаві завдання та непередбачуваний ГІСТЬ, який розмовляє виключно англійською!! Вперед!!!!

Свято Першого дзвоника

Сьогодні у нашій школі день приємних зустрічей, теплих обіймів, знайомств, усмішок, приємних несподіванок і подарунків! Боже, благослови нашу чудову шкільну родину на цей навчальний рік!

GoCamp! Мовний літній табір!

Запрошуємо дітей 10-14 років зануритись у англомовне середовище, адже говорити англійською ЛЕГКО!

Перемога!

Вітаємо нашого учня 5-го класу "Гроно" Мединського Данила з перемогою в I олімпіаді з Ментальної арифметики у м. Києві. Пишаємось Тобою, Данилку!

Всеукраїнська проща католицьких шкіл у с. Погоня

Учні нашої школи були учасниками прощі католицьких навчальних закладів у с. Погоня Івано- Франківської області.

Наша паломницька мандрівка розпочалась з молитви. По дорозі отець Антоній розповів,що таке паломництво,а пані Наталя Древняк- Сарабун підготувала історичні цікавинки.

Після Божественної Літургії,де звучали намірення усіх шкіл, відбулась велика гра- квест, у якій брали участь учні 12- ти католицьких шкіл України.

Дякуємо Богові та усім організаторам за чудовий день,за можливість унікальної  зустріч ізБогородицею.