Gocamp Afterschool

Gocamp Afterschool

 17 вересня у НВК "Школа - гімназія святої Софії" розпочали улюблене таборування #GocampAfterschool .🤩 Цьогоріч натхненником табору стала  волонтерка Lydia Kucharyshyn з Канади🇨🇦️. Гімназисти та учні 4 класів вивчають тему "Canadian INNOVATIONS" , досліджують тектоніку, вивчають тварин та природні ресурси, культуру та систему правління в країні про яку, на початку нам здавалось знаємо багато. Сьогодні завершився другий день табору завтра досліди з пшеницею🌱, бобами та насінням соняшника та новинки з галузі технології, тож приєднуємось "софійчата" , бо ми горді з того,що є частиною сім'ї GoGlobal і можемо відкривати для Вас світ через англійську мову🤗

Детальніше »»»


Старт мовного табору!

Старт мовного табору!

 В "Школі святої Софії" знову Go Camp!!! На усіх чекають несподівані зустрічі, веселощі, цікаві завдання та непередбачуваний ГІСТЬ, який розмовляє виключно англійською!! Вперед!!!!


Свято Першого дзвоника

Свято Першого дзвоника

 Сьогодні у нашій школі день приємних зустрічей, теплих обіймів, знайомств, усмішок, приємних несподіванок і подарунків! Боже, благослови нашу чудову шкільну родину на цей навчальний рік!


GoCamp! Мовний літній табір!

GoCamp! Мовний літній табір!

 Запрошуємо дітей 10-14 років зануритись у англомовне середовище, адже говорити англійською ЛЕГКО!