У гості до мудрого Лева!🦁

Наші першокласники "Перлинки" та "Краплинки" сьогодні відвідали Льівську обласну бібліотеку для дітей. Школярі поспілкувалися з бібліотекарями. Як справжні дипломати домовились про тісну співпрацю. Також першокласники отримали цінні знання, а саме "Золоті правила користування книгами". Ну і,звичайно, кожен пригледів собі книгу!

Канікули - хороший час для навчання!

Вік живи - вік учись! Вчителі нашої школи на канікулах вивчали основи медіації. Лектор семінару - представник Польського Центру Медіації Катажина Стриєк подала вчителям цікаву та корисну інформацію разом з практичними вправами.

Проблема конфлікту гостро постає в сучасному суспільстві, тому одним із завдань школи є навчити дитину розв'язувати конфлікти, знаходити вихід із ситуацій, вміти захистити свою думку та відстояти позицію, при цьому не ображаючи гідності іншої людини.

Сучасний вчитель має бути озброєний знаннями та практичними навичками, бути певною мірою медіатором в шкільному середовищі. Прослухавши семінар, вчителі отримали базові знання медіації та комплекс вправ, які також можна використовувати у роботі з дітьми.

Духовні науки для вчителів.

Сьогодні спільнота школи мала чудову можливість духовного збагачення від отця Корнилія з монастиря св. Онуфрія. Тема духовних наук - "Працівник католицької школи".

Отець виділив головне завдання католицьких шкіл - створити умови для Божого провидіння, навчати так, щоб діти відчували спокій. Вчителеві католицької школи важливо тримати руку на пульсі віри кожного дня. Бо тільки те що йде від доброго серця, приносить добрі плоди.

о. Корнилій наголосив: "Дбайте про свою віру! Правдивий християнин не докладає зусиль для того, щоб робити добро, це виходить у нього природньо..."
   Кожен з нашої шкільної спільноти почерпнув для себе важливі знання для подальшої праці та цінні думки для роздумів.

У гості до сусідів!

Наші наймолодші  "Мурашки", "Перлинки" та "Краплинки" ходили  у гості до сусудів Львівського театру ляльок. Ми танцювали, веселились, щоб підтримати великий проект № 142, та облаштувати гарну відпочинкову зону біля театру.

Осінні РЕКОЛЕКЦІЇ 2018 р. Б.

22-23 жовтня учні 5-8 класів школи - гімназії святої Софії пережили два чудових реколекційні дні в Брюховичах. Впродовж усього часу ми ближче знайомилися з такими чеснотами - друзями, як Розсудливість, Справедливість, Мужність та Поміркованість. Саме вони допомагають нам долати перешкоди на шляху до спасіння, дають змогу обирати добро. Щиро дякуємо отцю Антонію за глибокі науки, класним керівникам за цікаві завдання та ділення досвідом, пані Христині за веселі ігри на природі. Дякуємо Богові за чудові умови та смачну їжу, за безцінний час разом. До нових пригод з Богом!

Вітаємо переможницю!

Найщиріші вітання нашій учениці 4-го класу "Сонечка" Саповській Анжелінці, яка  перемогла  у VI Mіжнародному турнірі з художньої  гімнастики  W GA „Warszawska Jesień 2018" - срібна медель!

А у Всеукраїнському  турнірі  з художньої  гімнастики  Кубок Чорного моря 2018 - золота медаль!  Пишаємося Тобою, Анжелінко, та  бажаємо нових звершень і перемог!

Наші учні на виставці сценографії Євгена Лисика!

Учні 7 класу "Лілеї" відвідали виставку сценографії Євгена Лисика - львівського художника-сценографа, головного художника Львівського Оперного театру.
   Окрім споглядання ескізів, діти почули цікаву історичну розповідь про місце виставки - Музей "Храм Івана Христителя"

Мандрівка в "Домівку врятованих тварин"

Мандрівка в

Нульовий клас "Мурашки" мандрували в гості до тварин, які були врятовані від біди. Діти спостерігали за тваринами, та зрозуміли,що потрібно дбати та допомагати тваринам,не покидати їх.