Відбудеться Хресна Дорога учнів 5-7 класів: храм Преображення ГНІХ, м. Львів

Відбудеться Хресна Дорога учнів 5-7 класів: храм Преображення ГНІХ, м. Львів

Запрошуємо взяти участь у молодіжній Хресній Дорозі, яку проведуть учні 5-7 класів школи-гімназії святої Софії. Молитва відбудеться 22 березня о 17.00 у храмі Преображення ГНІХ м. Львова.

Нагадаємо, що попередньо діти провели Хресну Дорогу у храмі верх. апп. Петра і Павла (Гарнізонний храм).

Щиро запрошуємо спільноту школи, батьків, парохіян та гостей міста на спільну молитву!


Учні п'ятих-сьомих класів взяли участь у передвеликодніх реколекціях [фото; відео]

Учні п'ятих-сьомих класів взяли участь у передвеликодніх реколекціях [фото; відео]

У передвеликодній час доброю практикою для людини є зупинка, переосмислення, зміна звичного ритму життя. Такий досвід учні 5-7 класів школи-гімназії пробували здобувати під час реколекцій, які відбулися 15-16 березня у Василіянському інституті філософсько-богословських студій ім. митр. Йосифа Велямина Рутського, монастир святого Йосифа Обручника, у  смт. Брюховичі. Реколекції провів духівник школи-гімназії святої Софії, ієрм. Домінік (ЧСВВ).

Детальніше »»»


Відбувся конкурс на кращого виконавця Шевченківських творів [відео; фото]

Відбувся конкурс на кращого виконавця Шевченківських творів [відео; фото]

Традиційно, у березневі дні пам'яті великого Кобзаря нашої нації, Тараса Шевченка, у школі-гімназії святої Софії відбувся конкурс на кращого виконавця шевченківських творів. Учасниками конкурсу були учні п'ятих-сьомих класів. Декламування оцінювалося за чотирма критеріями: знання тексту, інтонація, повідомлення назви твору та зовнішній вигляд.

Детальніше »»»


Старші учні школи-гімназії св. Софії помолилися Хресну Дорогу за мир в Україні [фото; відео]

Старші учні школи-гімназії св. Софії помолилися Хресну Дорогу за мир в Україні [фото; відео]

Сьогодні, 07 березня, у храмі верх. апостолів Петра і Павла учні старших класів школи-гімназії святої Софії помолилися свою першу Хресну Дорогу. Молитву очолив ієрм. Домінік, ЧСВВ, духівник класів.

Ми молилися за мир в Україні, наших воїнів та їхні родини. Також діти склали свої приватні намірення. На початку, учениця сьомого класу, Марія Тимо, прочитала поезію Ліни Костенко "Ісус Христос розп'ятий був не раз". Відтак діти почергово читали роздуми Хресної Дороги, молитви і співали страсні пісні у супроводі флейти.

Детальніше »»»


Ліна Костенко у творчості семикласників

Ліна Костенко у творчості семикласників

Семикласники на урок української літератури підготували чудові інформаційні проекти про сучасного поета, голос народу, неординарну постать у літературі та історії нашої держави - талановиту поетесу сьогодення - Ліну Костенко. Її поезії вражають глибиною мудрості і відкритістю та сміливістю думки, яку вона пронесла крізи свої молоді роки і до сьогодні. 

 

Детальніше »»»


Скарбничка творчих талантів "Первоцвітів" [фото]

Скарбничка творчих талантів

Третьокласники "Первоцвіти" збагатилися чарівною "Скарбничкою творчості". Тепер скринька для молодих талантів зайняла затишне місце у їхньому класі. Усі діти мають можливість проявити свої здібності у мистецтві слова, поезії, малюнку. Упродовж тижня учні кидають у скарбничку свої роботи. Відтак в останній день робочого тижня - п'ятницю - автори представляють, читають, декламують свою творчість. Потім відбувається спільне обговорення, взаємні подяки та заохочення інших до віднайдення в собі прихованих перлин. 


На горищі музею "Природи" п'ятикласники досліджували грунти [фото]

На горищі музею

Сьогодні на Науковому горищі музею "Природи" в учнів п'ятого класу «Лілеї» відбувся урок із природознавства на тему "Грунти". Діти дізналися про типи та властивості грунтів. "Завдяки виставленню профілів ґрунту з фондів Музею, проведенню дослідів, в яких визначали властивості ґрунтів та кислотність різними наочними матеріалами, урок став ще більше захопливим та динамічним", - повідомила Катерина Соболь, вчитель предмету.

 


Вітаємо клас "Лілеї" з перемогою в чемпіонаті школи з футболу [фото]

Вітаємо клас

Учора, в останній день зими, у спортивному залі школи-гімназії святої Софії відбувся чемпіонат із футболу між командами учнів навчального закладу. Переможцями у турнірі стали учні п'ятого класу "Лілеї".

Вітаємо команду і бажаємо майбутніх перемог та злетів!