Тиждень Католицького шкільництва у школі-гімназії святої Софії

Тиждень Католицького шкільництва у школі-гімназії святої Софії

Запрошуємо учнів школи-гімназії святої Софії взяти участь у фестивалі талантів, який відбудеться з нагоди святкування тижня Католицького шкільництва в Україні. Тема свята: "Якщо з Ісусом я зростаю - тоді життя гармонійне маю". Учні можуть взяти участь та поділитися своїми талантами у декламаторському, інструментальному, вокальному і театральному жанрах.

Захід відбудеться 26-28 квітня у приміщенні школи-гімназії святої Софії.


У школу-гімназію святої Софії завітали діти-переселенці зі Сходу України

У школу-гімназію святої Софії завітали діти-переселенці зі Сходу України

Минулого тижня дорогими гостями школи-гімназії святої Софії були діти - переселенці з Луганська, Донецька та Слов’янська. Учнівський парламент школи провів майстер-клас "Розмалюємо писанку"."Виявляється, більшість із наших гостей уже знають, як писати писанки. що приємно вразило нас", - прокоментувала Президент парламенту, Анастасія Тимо, учениця 6-го класу "Едельвейси", свої враження від спілкування з дітьми. 

Вона розповіла гостям про великодні традиції галичан, а саме: про молитву - розважання Ісусових страждань Хресної Дороги, яка проводиться у часі Великого посту. Познайомила з різновидами писанок і розповіла, як і чому їх готують перед Великоднем і що господиня кладе у великодній кошик, який освячуємо у храмі. Поділилася звичаями та традиціями святкування львів'янами Воскресіння Господнього. 


У Шевченківському гаю відбудеться IX благодійний фестиваль "Святкуймо воскресіння разом"

У Шевченківському гаю відбудеться IX благодійний фестиваль

БО «Фундація Духовного Відродження» ЛА УГКЦ запрошує усіх на дев’ятий благодійний фестиваль «Святкуймо Воскресіння разом», який відбудеться 23 квітня 2017 року у Музеї народної архітектури та побуту ім. Климентія Шептицького (Шевченківський гай), щоб у великому дружньому колі розділити радість Воскресіння Христового.

Детальніше »»»


ХРИСТОС ВОСКРЕС!

ХРИСТОС ВОСКРЕС!

Христос Воскрес із мертвих смертю смерть подолав і тим, що в гробах, життя дарував. І нам дарував життя вічне. Поклоняємося Його тридневному воскресінню.


Три аспекти, які перевернуть уявлення про Пасху

Три аспекти, які перевернуть уявлення про Пасху

Останній тиждень перед великою подією — Воскресінням — час скорботи, стишення, внутрішнього спокою чи, можливо, напруги і переживань.

Чим важливий і особливий Страсний тиждень і який головний зміст найвеличнішого християнського свята — Пасхи пояснив богослов Максим Тимо в межах зустрічі зі Спільнотою молодих подружжів, що діє при Церкві Преображення Господнього у Львові. 

Для глибшого розуміння значення цих днів Максим Тимо запропонував сприйняти Господні страсті з погляду того, як вони стосуються кожного із нас.

 

Детальніше »»»


Практика вивчення іноземних мов у школі-гімназії святої Софії

Практика вивчення іноземних мов у школі-гімназії святої Софії

Місяць березень завершив тиждень англійської мови. Де учні початкової та старшої школи демонстрували знання іноземної у виступах, змаганнях, вікторинах та олімпіадах.

Перші класи зустріли нас вечіркою "Spring party". Другі - представили чудову акторську гру у казках "Семеро козенят", "Ріпка", "Три ведмеді", а також декламували вірші та змагались у конкурсах під керівництвом вчителя, п.Марії Владики. Треті класи, із вчителем п. Іриною Пєкною, відкрили двері на уроки у святі "We love learning English", де співали, розважали глядачів гуморесками та віршами.

Детальніше »»»


7 квітня - Благовіщення. Перше Різдво

7 квітня - Благовіщення. Перше Різдво

Багато разів посилав Бог ангелів звістити людям Його промисли або ж Його волю. Багато благих вістей приносили ангели людям Божого вподобання. А однак нинішнє Благовіщення перевищує усіх їх. Нині Гавриїл благовістить народження Сина від Діви, народження у людській природі Єдинородного від Отця. Благовістить, що Бог зволив стати людиною і народитися як немовля. Звістує, що Бог хоче родитися безсіменно від Діви-Матері зішестям Духа Святого. Проголошує Благословенній між жінками, що Бог прийде у світ, воплотившись з Її лона, щоб дати світові спасіння.

Детальніше »»»


Запрошуємо дітей 10-15 років у літіній пришкільний табір GoСamp 2017

Запрошуємо дітей 10-15 років у літіній пришкільний табір GoСamp 2017

У рамках проекту GoGlobal запрошуємо дітей віком 10-15 років у літній пришкільний табір GoCamp 2017 за участю волонтерів, носіїв мови.

Орієнтовні дати проведення: 29.05.2017 - 16.06.2017.

Тривалість програми - три тижні.

Попередня реєстрація у секретаря школи.


Учні гімназії св. Софії у Соборі св. Юра провели Хресну Дорогу за мир в Україні [фото]

Учні гімназії св. Софії у Соборі св. Юра провели Хресну Дорогу за мир в Україні [фото]

В Архикатедральному Соборі святого Юра учні НВК "Школа-гімназія святої Софії" Хресною Дорогою за мир в Україні завершили свої маленькі місії храмами Львова у час Великого посту. Ми молилися за наших воїнів, їхні родини, дітей, котрі залишилися без батьків через війну, полонених, переселенців. Також кожен складав свої приватні намірення.

Учасниками були діти 4-7 класів школи-гімназії святої Софії. Духівник учнів середньої школи ієр. Домінік (Налисник), ЧСВВ, котрий вів молитву. Організатор - Іванна Рижан - класний керівник 6,7 класів та відповідальна за духовно-формаційний супровід учнів середньої школи.

Детальніше »»»