Великодні гаївки у школі-гімназії святої Софії

Великодні гаївки у школі-гімназії святої Софії

Упродовж післявеликоднього часу у школі-гімназії святої Софії традиційно відбуваються великодні гаївки та частування у монастирському саду.

Святкування відбудуться за розкладом:

Понеділок, 24 квітня:

4 класи - 5 урок

1 класи - 4 урок

 

Детальніше »»»


Владика Венедикт про наше християнство

Владика Венедикт про наше християнство

Дуже часто ми ділимо людей на наших ближчих чи дальших друзів, недругів, приятелів, ворогів. Також деколи бачимо, що люди будують своє світоглядне буття в протистоянні до когось, у протиставленні світоглядові тих осіб, які їм неприємні.

Ми ж, християни, не маємо жити чи діяти проти когось. Маємо свідчити Ісуса Христа, нести та проповідувати Його кожній людині. Що ближче будемо до Ісуса Христа, то будемо ставати ближчими до Отця, а тоді й одне до одного. Якщо ж у нас є протистояння – значить ми ще далеко від Христа, ми не маємо Христового Духа. Коли наблизимося до Спасителя, тоді будемо мати спільний Дух Господній, Дух любові, прощення і прийняття. Із цього пізнають правдиву духовність і правдиве християнство.


Тиждень Католицького шкільництва у школі-гімназії святої Софії

Тиждень Католицького шкільництва у школі-гімназії святої Софії

Запрошуємо учнів школи-гімназії святої Софії взяти участь у фестивалі талантів, який відбудеться з нагоди святкування тижня Католицького шкільництва в Україні. Тема свята: "Якщо з Ісусом я зростаю - тоді життя гармонійне маю". Учні можуть взяти участь та поділитися своїми талантами у декламаторському, інструментальному, вокальному і театральному жанрах.

Захід відбудеться 26-28 квітня у приміщенні школи-гімназії святої Софії.


У школу-гімназію святої Софії завітали діти-переселенці зі Сходу України

У школу-гімназію святої Софії завітали діти-переселенці зі Сходу України

Минулого тижня дорогими гостями школи-гімназії святої Софії були діти - переселенці з Луганська, Донецька та Слов’янська. Учнівський парламент школи провів майстер-клас "Розмалюємо писанку"."Виявляється, більшість із наших гостей уже знають, як писати писанки. що приємно вразило нас", - прокоментувала Президент парламенту, Анастасія Тимо, учениця 6-го класу "Едельвейси", свої враження від спілкування з дітьми. 

Вона розповіла гостям про великодні традиції галичан, а саме: про молитву - розважання Ісусових страждань Хресної Дороги, яка проводиться у часі Великого посту. Познайомила з різновидами писанок і розповіла, як і чому їх готують перед Великоднем і що господиня кладе у великодній кошик, який освячуємо у храмі. Поділилася звичаями та традиціями святкування львів'янами Воскресіння Господнього. 


У Шевченківському гаю відбудеться IX благодійний фестиваль "Святкуймо воскресіння разом"

У Шевченківському гаю відбудеться IX благодійний фестиваль

БО «Фундація Духовного Відродження» ЛА УГКЦ запрошує усіх на дев’ятий благодійний фестиваль «Святкуймо Воскресіння разом», який відбудеться 23 квітня 2017 року у Музеї народної архітектури та побуту ім. Климентія Шептицького (Шевченківський гай), щоб у великому дружньому колі розділити радість Воскресіння Христового.

Детальніше »»»


ХРИСТОС ВОСКРЕС!

ХРИСТОС ВОСКРЕС!

Христос Воскрес із мертвих смертю смерть подолав і тим, що в гробах, життя дарував. І нам дарував життя вічне. Поклоняємося Його тридневному воскресінню.


Три аспекти, які перевернуть уявлення про Пасху

Три аспекти, які перевернуть уявлення про Пасху

Останній тиждень перед великою подією — Воскресінням — час скорботи, стишення, внутрішнього спокою чи, можливо, напруги і переживань.

Чим важливий і особливий Страсний тиждень і який головний зміст найвеличнішого християнського свята — Пасхи пояснив богослов Максим Тимо в межах зустрічі зі Спільнотою молодих подружжів, що діє при Церкві Преображення Господнього у Львові. 

Для глибшого розуміння значення цих днів Максим Тимо запропонував сприйняти Господні страсті з погляду того, як вони стосуються кожного із нас.

 

Детальніше »»»


Практика вивчення іноземних мов у школі-гімназії святої Софії

Практика вивчення іноземних мов у школі-гімназії святої Софії

Місяць березень завершив тиждень англійської мови. Де учні початкової та старшої школи демонстрували знання іноземної у виступах, змаганнях, вікторинах та олімпіадах.

Перші класи зустріли нас вечіркою "Spring party". Другі - представили чудову акторську гру у казках "Семеро козенят", "Ріпка", "Три ведмеді", а також декламували вірші та змагались у конкурсах під керівництвом вчителя, п.Марії Владики. Треті класи, із вчителем п. Іриною Пєкною, відкрили двері на уроки у святі "We love learning English", де співали, розважали глядачів гуморесками та віршами.

Детальніше »»»


7 квітня - Благовіщення. Перше Різдво

7 квітня - Благовіщення. Перше Різдво

Багато разів посилав Бог ангелів звістити людям Його промисли або ж Його волю. Багато благих вістей приносили ангели людям Божого вподобання. А однак нинішнє Благовіщення перевищує усіх їх. Нині Гавриїл благовістить народження Сина від Діви, народження у людській природі Єдинородного від Отця. Благовістить, що Бог зволив стати людиною і народитися як немовля. Звістує, що Бог хоче родитися безсіменно від Діви-Матері зішестям Духа Святого. Проголошує Благословенній між жінками, що Бог прийде у світ, воплотившись з Її лона, щоб дати світові спасіння.

Детальніше »»»