17 День народження і День іменин

28 вересня наша школа Святої Софії відсвяткувала свої 17 уродини і іменини. Святкування розпочалося Божественною Літургією, за участі наших учнів, педагогів та працівників, батьків, шановних гостей та отців - духівників школи. Очолив богослужіння о. Юстин Бойко, котрий своїм словом привітав усіх присутніх і вкотре пригадав нам усім про наше головне завдання: свідчити Христа в нашому щоденному житті як в стінах школи, так і поза нею. Опісля розпочалася святкова програма, в часі якої усі класи мали за завдання віднайти інгредієнти "щастя". І нам це вдалося. Смачний торт, благодійний ярмарок на подвір'ї школи, лялькова вистава в театрі, за участі наших учнів, були чудовими годинами щастя. Щастя від перебування в спільноті однодумців, котрі люблять тебе таким яким ти є. Позаду багато гарного, і ми вдячні Богові за все і за всіх, кого ставив на шляху Школи Софії і молимо, аби й надалі провадив нас до щастя.