Цікава зустріч у Тиждень католицького шкільництва

Сьогодні до нашої школи завітали високоповажні гості - пані Ярослава Царук - голова товариства "Престіл Премудрості", Олег Огірко - вчений у галузі християнської етики та біоетики, релігієзнавства, педагогіки і психології, логіки, доктор філософії та Іван Луць - президент Асоціації лікарів - католиків, член Папської Академії у Ватикані "PRO VITA". Учні 5-8 класів мали чудову нагоду ознайомитися з іконою М. Рупніка "Престіл Премудрості",яку освятив Вселенський Архиєрей Іван Павло II у 2000 році. Ця ікона здійснює прощу по львівських храмах та навчальних закладах для духовного очищення та згуртування молоді. Дякуємо нашим гостям та Богові за можливість отримати Господнє благословення через молитву до Пресвятої Богородиці, яка зображена на іконі "Престолу Премудрості".