Великопосні реколекції

Учні 5-8 класів мали благодатний час духовної віднови під час реколекцій при монастирі о.Василіан (26.03.2018 - 27.03.18 Брюховичі). Дякуємо, що такі важливі та складні теми, як ХРЕСТ, ПЛАЩАНИЦЯ, ЛЮБОВ допоміг відкрити та пізнати о.Антоній (духівник нашої гімназії). Усвідомити та зрозуміти заступницьку смерть на хресті нашого Спасителя, зануритися у себе, віддати Ісусові все те, що заважає йти нам праведним шляхом, наші учні мали нагоду разом з п.Маріанною Гладюк.

Надзвичайно цікаво та неймовірно креативно гімназисти перенеслись у часи Ісуса та спробували перевтілитись у людей, для яких Він подарував чудо оздоровлення, стали на суді перед "Пилатом" на захист Ісуса разом з п.Наталею Древняк-Сарабун. Спільний вечірній перегляд фільму "Чудо з небес" допоміг підтвердити те, що чуда у житті відбуваються дуже часто і їх пізнають ті, хто ВІРИТЬ І НАДІЄТЬСЯ на Бога. Веселі розваги на спритність, кмітливість та взаємопідтримку разом з п.Іриною Пєкною та п. Надією Миркою дали усім нам можливість переконатися, що ми - команда, спільнота справжніх лідерів - християн! Прогулянка зимово-весняним лісом та футбол на снігу довершили цей благословенний час, про який учениця 6-го класу Пуць Юстина сказала так :" Я повертаюся додому із незвичайними емоціями та освітлена духовним спокоєм!" Тому, ми маємо надію, що ці чудові два дні допоможуть нам із радістю, миром, вірою і любов'ю зустріти світле Воскресіння Христове!