Шевченківський день у наших гімназистів

Учні 5-го класу "Гроно" та 6 - го класу "Лілеї" змагалися у вмінні художнього читання поетичних шедеврів Великого Кобзаря. Учні 7 -го класу "Едельвейси" відкрили глядачам маловідомі сторінки з біографії поета, а саме, розповіли про дорогих Тарасові Шевченку жінок. Тих, хто надихав його до віршування і малювання. І хоч немало їх було в його короткому житті, сімейного щастя не зазнав.Талановиті наші актори переконали нас, що щасливим Тарас був у творчості, до якої надихали його музи! Учні 8-го класу спробували показати Шевченка, котрий не є обмежений часом - Шевченко має дату народження, дати смерті нема...Максим представив поета, що творить, Божена - читець XXI cт., наш сучасник, а Марта - шанувальниця Шевченка в далекому 3018 році. Дякуємо усім, хто долучився до креативного Шевченківського свята!