100 ДНІВ І 100 ЦІКАВИХ ПОДІЙ!

Таким фотопроектом нас вранці зустріла Школа. Сьогодні багато сюрпризів: 100 цукерок, 100-ий учень, 100 молитов за друзів, волонтерська 100-ня, у кожному класі - смачний тортик із цифрою "100".

Діти, захоплені працею в центрах, забувають про відпочинок, бо потрібно побувати усюди. Математичний центр запитує:"Скільки? Як?" А результат - 100! У літературному центрі - ребуси і загадки, казки та оповідання, скоромовки і ширади! І скрізь заховане слово "100" ( Столиця, Стокгольм та ін.). У мовному центрі складаємо вірші, розповіді про 100 найцікавіші події у школі. У середині 100 Дня учнівська спільнота Школи зібралася у залі, де кожен клас отримав творче завдання і презентував свій проект! Мандрівка 100 Дня, цікава і захоплююча, надовго залишиться у нашій пам'яті!