У "Центрі для біженців"

"...Якби ви бачили очі наших дітей, коли їм розповідали про залишені домівки та забуті іграшки. Діти виступили чудово і отримали море оплесків..."

Наш виступ відбувався в "Центрі для біженців". Наші наче такі ще малі діти познайомились з дітьми з Сирії, Криму, Луганська, Киргизії які втратили все, тікаючи з батьківщини. І коли нам після свята приготували надзвичайні подарунки, то сльози вдячності були у нас. І коли вже ніби всі пережили захоплення, вже готуючись йти додому до дівчаток підійшла маленька дівчинка з Сирії і почала так безтурботно спілкуватись з дівчатшколу. І не було у них більше запитань "А що нам їх питати?"Бо мали живе спілкування. Мабуть розуміємо, що цей виступ був важливий для нас передусім, адже діти діткнулись проблем цих діток не із шпальт газет або новин, а через юну сирійку, яка так мило розповідала українською, що цього року йде в українську школу.