Реколекції наших гімназистів

Неймовірні два дні!!!

9-10 листопада відбулися реколекції для учнів 5-8 класів.

Перший день нашої духовної віднови був надзвичайно насичений, цікавий, пізнавальний і моментами кумедний! Розпочали із зустрічі з Ісусом у Божественній Літургії! По закінченні Служби Божої ми роздумували над цінністю дружби, хто є нашим другом, яким другом є я і що я можу зробити для свого друга? Потім ми складали спільно правила, які зобов'язались усією спільнотою дотримуватися впродовж дводенних реколекцій. Отець Антоній провів із нами дві цікаві науки на тему: "Ноїв ковчег" та "Вавилонська вежа". Після смачного обіду ми прогулялись осіннім лісом та зіграли в улюблену спортивну гру - футбол. Ввечері переглянули захоплюючий фільм "Заплати іншому", який надихнув нас на глибокі роздуми про людей, що не подали Богові руку і не попросили про допомогу ближнього. Ми зрозуміли, що кожен з нас є відповідальним за суспільство і людей, які нас оточують. І на завершення, в атмосфері таємничості темного осіннього лісу, ми провели нічний квест, де в командах складали акровірші, зі своїх тіл (рук, ніг, тулубів) складали слова, співали пісні про Бога, Ісуса, Марію, Ангела та дружбу... Сьогодні ми мали 3 -тю науку отця Антонія на тему: "Єрусалимський храм". А після духовної поживи провели Велику гру, на якій команди змагалися в акторській майстерності, інсценізуючи біблійні історії "Створення світу", "Ноїв ковчег", "Вавилонська вежа", "Мойсей отримує 10 Божих Заповідей", "Перехід ізраїльтян через Червоне море". Не менш цікаве завдання було - скласти англійською молитву Отче наш та намалювати малюнок, слухаючи опис аглійською мовою біблійної історії "Створення світу". Команди змагалися на найкраще відтворення почутої розповіді. Які ж талановиті, креативні наші діти! Ці два дні нас ще більше згуртували і здружили! Дякуємо Богу і всім, хто долучився до організації цих реколекційних днів! Це справжній великий і цінний ПОДАРУНОК!