Святкування іменин школи

День, що у об’єднав у дружню родину учнів школи, вчителів та батьків у молитві.

Святкування розпочалися Архиєрейською Літургією, яку очолив Високопреосвященний митрополит о.Ігор Возьняк!

Це чудова подія у нашій школі. Адже всі радіємо, що можемо разом збиратися, разом хвалити Бога, просити у Нього благословення. В межах великої шкільної родини кожен зміг поспілкуватися один з одним, побути разом та відчути себе частинкою великої спільноти у Христі!

Святкове дійство продовжилось на подвір’ї школи. Учні привітали радісними словами, танцями і співами вчителів, батьків та друзів.

Оскільки наша школа святкувала свої іменини, то таке дійство не могло обійтися без «велетенського» смачного торта, яким зміг кожен поласувати.

А на завершення свята відбувся вже традиційний благодійний ярмарок ручної роботи. Тут учні та вчителі представили чудові вироби ручної роботи, різноманітні смаколики і, звісно, подарували хороший настрій.

Це був день радості, тепла та любові, яку кожен старається подарувати один одному у нашій шкільній спільноті.