День знань розпочався молитвою

"Зерно впало на добру землю - і дало плід, що сходив і ріс; і принесли: те у тридцять, те у шістдесят, а те й у сто разів більше"

Дорогі отці, батьки, діти, вчителі, гості!

В гарний осінній день ми разом зібралися для святкування Дня знань - Першого дзвоника.
Господь благословить нас та дарує мир, радість, любов.

Діти, ми з Вами сьогодні вирушаємо в новий навчальний рік, котрий принесе нам багато корисного.
Батьки, ми дякуємо Вам за турботу, що дбаєте про освіту для дітей. Ми надіємось на Вас та запрошуємо до співпраці.

Дорогі вчителі, ми радіємо, що відкриті до змін та нового, до викликів, які стоять перед нами в сьогоднішні часи.

Сестри-монахині, дякуємо Вам за Вашу молитву та за все, що доброго робите для школи.

Духовні отці, перед нами нове покоління, котрому маємо передати віру своїм прикладом та словом Життя.

Господь сіяв, і зерно падало на добру землю... Наші діти є цією доброю землею, і ми віримо, що вони будуть зростати у Божій ласці, мудрості, літами та приноситимуть добрі плоди. Ми будуємо нову країну з новими людьми!

Бажаю відкриватися на дію Святого Духа, що провадить та просвічує!