Практика вивчення іноземних мов у школі-гімназії святої Софії

Місяць березень завершив тиждень англійської мови. Де учні початкової та старшої школи демонстрували знання іноземної у виступах, змаганнях, вікторинах та олімпіадах.

Перші класи зустріли нас вечіркою "Spring party". Другі - представили чудову акторську гру у казках "Семеро козенят", "Ріпка", "Три ведмеді", а також декламували вірші та змагались у конкурсах під керівництвом вчителя, п.Марії Владики. Треті класи, із вчителем п. Іриною Пєкною, відкрили двері на уроки у святі "We love learning English", де співали, розважали глядачів гуморесками та віршами.

Незабутнім був виступ учнів класу "Первоцвіти" з піснею "Щедрик" англійською мовою. Четверті класи з вчителем п. Юстиною Падовською провели чудові відкриті уроки у формі естафети "English station".

Також у рамках тижня англійської мови була проведена Олімпіада серед четвертих класів і вже вдруге є переможці на районному етапі міської олімпіади з англійської мови.

На завершення тижня англійської мови серед учнів 4,5,6,7 класів відбулась гра-конкурс "You majesty the English Language", де учні готували пісню і танець на англомовну композицію, вправлялися в ораторському мистецтві. Також, як повідомила п. Ірина Пєкна, "ми долучилися до святкування Дня Землі - 22 березня". Учні створили проекти та представили їх в рамках конкурсів, декламували вірші на задану тематику. Нагороди отримали кращі, а приємні емоції та нові знання - всі присутні.

Цього року наша школа стала переможцем у Всеукраїнському проекті Go Gamp 2017р. Тож ми з нетерпінням очікуємо співпраці з носіями мови, адже перемогу здобули у англійській та німецькій мовах.

У початковій школі вивчення іноземної мови дозволяє закласти основи комунікативної компетенції, необхідні й достатні для їхнього подальшого розвитку й удосконалення в курсі вивчення цього предмета.

"Головне завдання нас, як вчителів, - підтримати високий рівень мотивації учнів до вивчення іноземної мови. Досвід озвучування фільму, спільно з учнями та вчителями І. Пєкною та Ю. Падовською, створення презентаційних роликів про Львів, відвідування семінарів та організація мовних таборів німецькою та англійською з носіями мови, - відкриває для дітей можливості для удосконалення свого рівня знань та знайомства з новими кульурами і людьми", - повідомила п. Ірина.