Учні гімназії св. Софії у Соборі св. Юра провели Хресну Дорогу за мир в Україні [фото]

В Архикатедральному Соборі святого Юра учні НВК "Школа-гімназія святої Софії" Хресною Дорогою за мир в Україні завершили свої маленькі місії храмами Львова у час Великого посту. Ми молилися за наших воїнів, їхні родини, дітей, котрі залишилися без батьків через війну, полонених, переселенців. Також кожен складав свої приватні намірення.

Учасниками були діти 4-7 класів школи-гімназії святої Софії. Духівник учнів середньої школи ієр. Домінік (Налисник), ЧСВВ, котрий вів молитву. Організатор - Іванна Рижан - класний керівник 6,7 класів та відповідальна за духовно-формаційний супровід учнів середньої школи.

Велика подяка Богові за наші Хресні Дороги у храмах Львова, які молилися за мир в Україні!

Особлива - дітям 4-7 класів.

Нашому духівникові ієр. Домініку.

Батькам, котрі були з нами на цих молитвах.

Директору гімназії, яка підтримала нашу ідею.

Настоятелям храмів м. Львова св. апп. Петра і Павла, Преображення ГНІХ та Собору святого Юра, котрі нас прийняли.

Особам, яких просила про молитву і підтримку.

Нашим фотографам та відеооператорам: Марії Тимо (учениця 7 кл. "Воїни Світла") та прес-службі Львівської архиєпархії.

Особлива подяка блаженної пам'яті ієр. Василеві Поточняку, моєму духівникові, з яким ми співпрацювали у Молодіжному центрі м. Дрогобича. Разом з молоддю створили цю Хресну Дорогу. З нами він був духом у ці дні!

Слава Богу за все!