Під час канікул учителі навчаються [фото]

Під час весняних канікул учителі школи-гімназії святої Софії навчаються. Проте початком усілякої праці, чи навчання у нас є молитва. Упродовж двох днів наші зустрічі розпочиналися Божественною Літургією, яку очолював, ієр. Тарас Гринчишин, духівник Школи святої Софії.

Священик закликав спільноту педагогів у час посту намагатися збагнути, чи присутнє у нас свідоме, щире прагнення раю, чи можемо ми вийти поза свої клопоти і подивитися на власні "зорі" у душі, побачити їх, побачити свої мрії і зробити до них крок. Відтак заохотив попрацювати над нашими "жертовниками", які спорудили і плекаємо у собі, намагатися позбутися їх настільки, щоб вони стали порохом. Це, на його переконання, подарує нам свободу, у якій ми навчимося у смиренні бачити себе.

У перший день, після молитви, п. Олена Лущинська, викладач факультету педагогічної освіти Кафедри початкової та дошкільної освіти розповіла вчителям про ефективне користування інтерактивною дошкою, програмне забезпечення та практично показала, які переваги має цей метод навчання для роботи з класом.

Наступного дня вчителі почули про "Безпечне прив'язання" і те, наскільки важливим є батькам та вчителям у певний період розвитку дитини задовільнити цю її базову потребу. Семінар провела п. Оксана Кочерган, керівник Консультаційно-тренінгового центру фонду Софія.