Переможцями художнього конкурсу "Ми стали частинкою Канади" є учні школи святої Софії [фото]

У грудні 2016 визначили переможців художнього конкурсу проекту "Ми стали частинкою Канади". Всього надійшло близько 200 робіт. Переможцями конкурсу серед інших стали учні школи-гімназії святої Софії м. Львова.

Чотири роботи наших дітей зайняли призові місця. На конкурс надійшли також роботи 120 учнів з Альберти. Діти дуже цікаво і талановито зобразили відповіді на запитання про те, як жилося тим, хто залишив Україну в пошуках кращого життя в Канаді, а також, який внесок зробили українці в розбудову країни.

Iryna Vaydanych

Grade 1 |
St. Sophia Catholic School, Lviv, Ukraine

This is an owl that seems asleep. There is a child walking alone as her father is asleep. There is a hunter hunting a hawk for his collection. There is also a boy walking his favourite horse.

Andrii Futorskyi

Grade 3 |
St. Sophia Catholic School, Lviv, Ukraine

This picture shows the stork that carries Ukrainian families on its wings to Canada in search of a better life. They leave behind hometowns and villages, and they have only stars and the unknown ahead.

Детальна інформація за посиланням.