Учителі школи св. Софії подолали вершину українських Карпат [фото]

Незабутньою і багатою на враження та емоції була золото-осіння мандрівка вчителів школи на Полонину Боржаву. У переддень подорожі мандри розпочалися Божественною Літургією у каплиці школи-гімназії. Відтак продовжилися трьохгодинним сходженням на Боржаву - гірський масив на Полонинському хребті в українських Карпатах між річками Віча і Рікою, розташований у межах Воловецького, Міжгірського, Свалявського, Іршавського і, частково, Хустського районів Закарпатської області.

Довжина масиву близько - 50 км, ширина 3-4 км (місцями до 10 км і більше), висота до 1681 м. Річка Боржава бере свій початок на південних схилах хребта і впадає в Тису. Найвища точка Полонини-Боржави - г. Стій - 1681 м. Сама полонина вкрита чорничником (яфини), брусницею та лохиною, якими пощастило поласувати усім, хто досяг вершини гори.

Під час сходження подорож чергувалася з перепочинками. Майже дві години мандрівники милування українськими Карпатами з вершини гори. Час, за словами учасників, минув дуже швидко. Неймовірні спогади та враження залишилися у серці кожного, хто відпочилий та щасливий повернувся до своїх обов'язків удома.