Учителі НВК "Школи-гімназії святої Софії" відпочили на Дністрі [фото, відео]

Учительський колектив НВК школи-гімназії святої Софії духовно та творчо відпочив у мальовничому куточку нашої України -Дністровському каньйоні.

Метою мандрівки водами Дністра, яка відбулася 26 серпня, було поєднати відпочинок з духовними зупинками, а також через неформальне спілкування згуртувати та підтримати спільноту НВК.

Організатор подорожі, ієр. Тарас Гринчишин, духівник школи-гімназії, вдало поєднав красу природи з красою людини, про котру на відпочинках та перекусках під час сплаву говорив у духовних бесідах. Природа і людина є дуже близькими одне до одного, адже мають одного Творця, про це ієр. Тарас неодноразово наголошував, наводячи промовисті приклади з життя тварин та рослинного світу.

Упродовж одного дня ми побували у двох областях - Тернопільській та Чернівецькій. Піднялися на гору, щоб помилуватися каньйоном з висоти пташиного польоту, поплавали у дністровських водах, навчилися веслувати та працювати в команді на плоті, зупинилися біля джерела з прохолодною водою та насолодилися і засмагли під останніми теплими променями літа.

Від імені учасників мандрівки складаємо щиру подяку Богові, організаторові та одне одному за чудово проведений час і духовну силу, яку отримали від взаємного спілкування та ділення.

Фоторепортаж у соц. мережі Facebook