У Брюховичах відбувся літній християнський табір "Знайди в собі лідера"

Упродовж десяти червневих днів у Брюховичах діти нашої школи та інших Львівських шкіл, а також школярі з Маріуполя та Києва, навчалися лідерським якостям. Окрім того, на них чекали цікаві командні ігри, квести, майстер-класи, спортивні розваги, пісні біля вогнища, живе спілкування англійською та чудове соснове повітря.

Спільний проект організували ГО БХА "Алетея" та "Школа святої Софії".

Про щоденні цікаві хвилини лідерського життя та фоторепортаж з табору Ви можете дізнатися на сторінці Літній християнський табір "Знайди в собі лідера" у соціальній мережі Facebook.

Учасники табору поділилися своїми враженнями та здобутками від чудово проведеного часу разом на дозвіллі.

1. Я навчилася робити гарні квіти, вивчила нові слова з англійської та німецької. Зустріла гарних друзів. Мені пасувала роль Колобка. Софія.

2. Я навчився робити звіти з цукерок, вивчив нові слова англійською. Вивчив молитву "Отче наш" українською та навчивсяграти у твістер. Олексій.

3. Я навчився бути привітним - зможу мати багато друзів. Я полюбив фуцик - зможу стати спортсменом. Антон

4. Я навчився грати у футбол, став трохи творчий, став сильнішим і сміливішим. Зможу захищати від ворогів. Юліан.

5. Навчився грати у волейбол, їсти те, що не любив, рано вставати. Юра.

6. Дізнався про багато країн та нові слова, знайшов друзів, навчився бути самостійним, правильно розпалювати вогонь. Це допоможе мені подорожувати, розмовляти з людьми. Вмію багато чого робити сам. Данило С.

7. Навчився грати у волейбол та гандбол, гарно стояти на воротах, рано вставати, дізнався, що можу бути хорошою бабусею. Дем"ян.

8. Я навчилася бути відповідальною. Щоб бути лідером - треба поважати людей. Навчилася відстоювати своє рішення. Я зможу бути сміливою, відважною, я хотіла б бути мирною людиною. Марія.

9. Не забував чистити зуби, більше слідкував за собою та гуляв на свіжому повітрі, менше "перебирав їжу" та швидше бігав за м"ячем. Данило К.

Табір вдався і кожен отримав свою нагороду, як і ми, читаючи про ці досягнення наших дітей!