У Львові відбулися "Малі Олімпійські ігри"

У Львові, п'ятого червня, за участю дітей, батьків та вчителів Школи святої Софії, а також учасників Громадської організації Батьківської християнської асоціації "Алетея" та усіх бажаючих, відбулися "Малі Олімпійські ігри". Захід пройшов на території хаму св. Луїджі Оріоне.

"Дякуємо за допомогу нашим волонтерам, ГО БХА "Алетея" та Школі святої Софії. Дякуємо команді GoFundEd та всім доброчинцям, що підтримали цей проект. Так, ми не змогли зібрати всі кошти, але ми економили і провели наше свято. Провели його гідно. Посмішки дітей та підтримка батьків на святі говорять самі за себе", - прокоментувала п. Олена Юсипович, співорганізатор заходу.

Організатор чергових "Малих Олімпійських ігор" - п. Олег Корчовський, вчитель фізкультури "Школи святої Софії" м. Львова.

Про перебіг подій Ви можете ознайомитися із фоторепортажу на сторінці "Малі Олімпійські ігри" у соціальній мережі Facebook.