З нагоди Дня захисту дітей відбудуться "Малі Олімпійські ігри"

Благодійною організацією «Фонд розвитку шкільництва «Софія» у співпраці із Школою святої Софії та батьківською Асоціацією «Алетея» започатковано традицію проведення спортивного сімейного свята для дітей та батьків під назвою «Малі Олімпійські ігри» з нагоди Дня захисту дітей. Метою свята є популяризація здорового способу життя, де батьки власним прикладом та разом із дітьми змагаються у різних видах спорту.

За визначенням Всесвітньої організації охорони здоров’я — «…здоров’я — це не тільки відсутність хвороб і фізичних дефектів, а стан повного фізичного, духовного і соціального благополуччя». У наш шалений час фізичний розвиток дітей покладено на плечі батьків, але і батьки не мають на це часу, Олег Корчовський, як вчитель фізичної культури, спостерігає тенденцію, що діти надають перевагу гаджетам, а не заняттям спортом. Це небезпечно, бо з часом ми можемо отримати хвору націю вже за 10-15 років.

Благодійною організацією «Фонд розвитку шкільництва «Софія» у співпраці зі Школою святої Софії та батьківською Асоціацією «Алетея» започатковано традицію проведення спортивного сімейного свята для дітей та батьків під назвою «Малі Олімпійські ігри» з нагоди Дня захисту дітей.

2015 року вперше проведено спортивне свято для дітей та їхніх батьків «Малі олімпійські ігри», яке відвідало близько 200 осіб. Захід проведено із дотриманням олімпійської атрибутики (спорудження прапора, запалення смолоскипа та невеличкою концертною програмою). На території, де відбувалось свято, було розташовано сім спортивних станцій та одна відпочинкова зона. Учасники змагань під час реєстрації, розподілялись на 8 команд різних кольорів та рухались по спортивних станціях згідно з путівником, що отримали члени команд. У всіх змаганнях активну участь брали діти та їх батьки.

З метою відпочинку організовано інтелектуальну вікторину на спортивну тематику, кімнату творчості та місце для відпочинку з куштуванням печива. Під час проведення заходу, учасники були забезпечені питною водою. За результатами змагань, розіграно сім комплектів нагород (золотих, срібних та бронзових медалей) та кубок найсильнішого тата. Усі присутні родини нагороджені дипломами учасника змагань.

Веселий дитячий сміх, щирі посмішки батьків та пропагування здорового способу життя власним прикладом – особливі ознаки цього сімейного спортивного свята.

Бюджет свята у 2015 році складав 10000 грн, за рахунок доброчинних внесків батьків школи. Оскільки дана подія набула розголосу серед дітей та батьків, цьогоріч очікуємо до 500 осіб на святі – запланована сума витрат складатиме близько 20000 грн. Бюджет школи та фонду не може покрити витрати свята. Ми готуємо проект та організовуємо свято, запрошуємо волонтерів для його проведення. Також цього року наш проект підтримано платформою освітніх проектів, де планується зібрати необхідну суму на сторінці http://gofunded.org/campaigns/sport_festival/.

Пропонуємо Вам долучитись до великого сімейного спортивного свята, адже формування культури здорового способу життя у дітей молодшого шкільного віку, популяризації спорту власним прикладом батьків є надзвичайно важливим напрямком у розвитку дітей.

5 червня 2016 року ми очікуємо до 600 осіб, а саме активних батьків з дітьми, віком 5-16 років. Хто як не батьки та вчителі своїм прикладом покажуть дітям, що СПОРТ- ЦЕ КЛАСНО!

Наші пропозиції: Станьте партнером нашої події, підтримавши проект на http://gofunded.org/campaigns/sport_festival/

Сторінка події у FB: https://www.facebook.com/events/1907542822805618/