Вітаємо переможницю!

Найщиріші вітання нашій учениці 4-го класу "Сонечка" Саповській Анжелінці, яка  перемогла  у VI Mіжнародному турнірі з художньої  гімнастики  W GA „Warszawska Jesień 2018" - срібна медель!

А у Всеукраїнському  турнірі  з художньої  гімнастики  Кубок Чорного моря 2018 - золота медаль!  Пишаємося Тобою, Анжелінко, та  бажаємо нових звершень і перемог!

Наші учні на виставці сценографії Євгена Лисика!

Учні 7 класу "Лілеї" відвідали виставку сценографії Євгена Лисика - львівського художника-сценографа, головного художника Львівського Оперного театру.
   Окрім споглядання ескізів, діти почули цікаву історичну розповідь про місце виставки - Музей "Храм Івана Христителя"

Мандрівка в "Домівку врятованих тварин"

Мандрівка в

Нульовий клас "Мурашки" мандрували в гості до тварин, які були врятовані від біди. Діти спостерігали за тваринами, та зрозуміли,що потрібно дбати та допомагати тваринам,не покидати їх.

До міжнародного Дня захисту тварин екскурсія у ведмежий притулок

Учні 5-8 класів мали чудову екскурсію до ведмежого притулку «Домажир". Він заснований 2 роки тому за підтримки Міжнародного фонду «Чотири лапи» (Австрія) та наших небайдужих і милосердних УКРАЇНЦІВ, які рятують ведмедів із притравлювальних станцій, пересувних зоопарків, цирків, готелів та ресторанів. Тут їм створили умови, які максимально наближені до природних. Врятованих ведмедів лікують і далі вони проходять процес реабілітації. Дякуємо засновникам і усім працівникам ведмежого притулку за їхнє милосердне служіння, за те, що своїм прикладом свідчать про гуманне ставлення людини до інших Божих творінь! Для нас усіх це був відкритий "урок", який нагадав нам про відповідальність, співчуття і гуманність!

Семінар для гімназистів - "Професії майбутнього"

Семінар для гімназистів -

3 жовтня нашу школу відвідала пані Тетяна, директор компанії "MUDRA. освіта за кордоном" і провела цікаву зустріч з учнями середньої школи на тему: "Професії майбутнього". Учні 5-8 класів мали змогу брати активну участь у презентації, ставлячи запитання і даючи відразу на них відповіді. Медіапровідник, медіадієтолог, оператор дронів, урбаністичний чабан.... - професії, що сьогодні викликають подив, а, як з'ясувалося в часі зустрічі, мають високий запит на ринку праці.
Головний меседж семінару - найважливіші засоби до успіху в майбутньому є грунтовні знання, мотивація, знання іноземної мови, та наполегливість!

Діти у нас дуже творчі!

Наші учні можуть здивувати незвичними роботами: від брелків з фетру - до календарів з принтом рідної школи...На уроках трудового навчання та образотворчого мистецтва діти вчаться робити цікаві та корисні речі у стилі Handmade.

17 День народження і День іменин

28 вересня наша школа Святої Софії відсвяткувала свої 17 уродини і іменини. Святкування розпочалося Божественною Літургією, за участі наших учнів, педагогів та працівників, батьків, шановних гостей та отців - духівників школи. Очолив богослужіння о. Юстин Бойко, котрий своїм словом привітав усіх присутніх і вкотре пригадав нам усім про наше головне завдання: свідчити Христа в нашому щоденному житті як в стінах школи, так і поза нею. Опісля розпочалася святкова програма, в часі якої усі класи мали за завдання віднайти інгредієнти "щастя". І нам це вдалося. Смачний торт, благодійний ярмарок на подвір'ї школи, лялькова вистава в театрі, за участі наших учнів, були чудовими годинами щастя. Щастя від перебування в спільноті однодумців, котрі люблять тебе таким яким ти є. Позаду багато гарного, і ми вдячні Богові за все і за всіх, кого ставив на шляху Школи Софії і молимо, аби й надалі провадив нас до щастя.

Ура! Англомовна школа "Busy Bee"!!

Ура! Англомовна школа

Запрошуємо найменших розумників вивчати англійську мову🇬🇧️ в англомовній школі "Busy Bee". Стартуємо з жовтня🍁 2018 :). Деталі в приват.📲