ФЕНОМЕН КАТОЛИЦЬКОЇ ШКОЛИ

ФЕНОМЕН КАТОЛИЦЬКОЇ ШКОЛИ

 Сьогодні ми прагнемо віддати дитину до найкращих, найосвіченіших вчителів. І це справді важливо, адже, після батьків, вчитель, мабуть, друга особа, яка впливає на формування особистості дитини.

Детальніше »»»


Увага! Літній пришкільний табір! Не пропустіть!

Увага! Літній пришкільний табір! Не пропустіть!

 Запрошуємо учнів 1 - 4 класів у літній пришкільний табір!
КОЛИ: 3.06.2019 - 21.06.2019
ДЕ: НВК "Школа - гімназія св. Софії",вул. Вічева, 2
ВАРТІСТЬ: для учнів нашої школи знижка, для інших охочих - 4200 грн
ЗАПИС дітей проводиться у приймальні школи, за додаковою інформацією пишіть нам.

Разом ми віднайдемо у "шафі" свого серця:
- нових друзів;
- розуміння себе, своїх емоцій і тих, хто є поруч;
- нові здібності і таланти;
- радісні моменти спільного перебування та ділення дарами.
Поглибимо знання англійської мови.
Спробуємо себе у ролі режисера,костюмера, актора та кондитера.
Подолаємо не один захоплюючий квест та багато-багато ігор.


Створюємо інтегровані уроки

Створюємо інтегровані уроки

 Інтегровані уроки стають усе більш популярними. І не дарма. Адже вони сприяють розвитку інтелектуального і творчого потенціалу учнів, мотивують їх пізнавати природу явищ, які вивчаються, розвивають вміння бачити причиново-наслідкові зв’язки. Нестандартні форми роботи, які зазвичай використовуються на інтегрованих уроках, стимулюють увагу школярів, знімають втому та психологічне напруження. Крім того, проведення таких занять допомагає ще більше зацікавити дітей навчанням. Усе це – завдяки динамічній роботі, різноманітності способів подання інформації та застосуванню інтерактивних технологій.

Детальніше »»»


с. Христофора Буштин, СНДМ про заклади католицької освіти

с. Христофора Буштин, СНДМ про заклади католицької освіти

 Заклади католицької освіти здійснюють євангельську місію у сучасній Україні через освітні процеси. Саме вони стали першими ластівками справжньої реформи, ґрунтуючись на досвіді віри та роботи католицького шкільництва у світі. У таких школах особливим є виховне середовище зіткане з особистих відносин та атмосфера спільноти, фахове служіння християн педагогів, спілкування і взаємообмін з батьками та іншими закладами, і все це базоване на християнських чеснотах і світогляді. Віра, надія та любов, відповідальність і свобода, повага і справедливість, мужність і відвага, новації і традиції, критичне і творче мислення формують гармонійну цілісну проактивну особистість. Цілі великі, а отже процеси складні і довготривалі, уважно здійснені та делікатно плекаються. Дякую кожному хто присвячує себе цьому великому мистецтву: сприяти зростанню і розвитку, виховувати нову людину на взір Христа, бачити в кожній найменшій дитині Божий образ, сприяти плеканню його подоби!

С.ХРИСТОФОРА БУШТИН,  СНДМ 
Голова Комісії у справах освіти та виховання УГКЦ