Випускники

Відгуки батьків про школу:

«Коли Ти хочеш, щоб Твоя дитина не тільки здобула знання, а була щасливою, то віддай її в школу Святої Софії!»

Ганна  Друль

«Ми з задоволенням навчалися у школі. Приємно, що діти кожного року мали спільні подорожі, прощі. Також система навчання дуже цікава, що теж дає додаткові знання, особливо з логіки. Дитина навчалась із задоволенням, і наступна дитина теж сюди піде».

Гиба Марія

«Нам дуже сподобалось навчання у школі Святої Софії. Наша донечка навчалась тут 4 роки і їй тут також все підходило – і рівень знань і прекрасна атмосфера, яка панує в цій школі. Цю школу ми сміло рекомендуємо нашим друзям. Дякуємо!

Щиро дякуємо за батьківську опіку протягом чотирьох років. Успіхів та Божої опіки!»

Лілія Прусік

«Щиро вдячна Школі святої Софії за християнське виховання, за добре навчання моїх дітей у чудовій сімейній атмосфері, яку відчували кожного дня. Дякую за виховання особистості моїх дітей, за чуйність, людяність та щирість».

Карпінська Роксолана