Учні школи

Наші діти про школу:

«Ми вивчаємо предмети, які пов'язані з Богом. І це все на благо нам.»

Божена Пікулицька, 8 клас «Воїни світла».

«У ній багато чудових вчителів, які тебе розуміють і добре пояснюють свої предмети».

Софія Городецька, 8 клас «Воїни світла»

«Я ходжу  до школи для того, щоб навчитись чогось нового, адже щодня кожна людина насолоджується моментом, коли відкриває для себе щось нове і нове…. Тобі вирішувати в якому середовищі будеш це здобувати і як. Бажаю всім мати цей добрий колектив, як у нашій школі…».

Анна Кочерган, 8 клас «Воїни світла»

«Це одна з небагатьох шкіл у Львові, де таку важливу роль грають християнські цінності».

Харитина Тумак, 7 клас «Едельвейси»

«Тут смачно готують, цікаві уроки, добрі вчителі. А ще тут провадять шлях до Бога».

Петро Музичук, 6 клас «Лілеї»

«Це школа, де тобі без крику все пояснять і зрозуміють.»

Ярема Арцишевський, 6 клас «Лілеї»

«Мене навчили багато речей, таких які є дуже важливими у житті. Ні я не про математику і українську мову (хоча частково і про це). Я про те, що тут мене навчили ділитися, любити, товаришувати і багато чого цікавого.»

Єва Борисяк, 6 клас «Лілеї»

«Тут неймовірно добрі вчителі. Також тут є ранкова зустріч, при якій ми відкладаємо час для Бога».  Юстина Пуць, 6 клас «Лілеї».

«Я обрала цю школу, тому що вона є християнською, де вчать як жити з Богом».

Уляна Кухар, 5 клас «Гроно»

«Тут як вдома».    Олена Тараненко, 5 клас «Гроно»

"Моя школа називається : «Школа Святої Софії.» Мені в ній дуже подобається. Я навчаюся у другому класі «Лілеї». Вчителька називається пані Оля. Мої друзі: Христя, Аня… В їдальні дуже смачно варять. Маємо гарне подвір’я. У нашій школі є щотижня проводиться Літургія. Її веде отець Тарас. Ми часто ходимо на екскурсії. А ще є сад, де ми граємо в лови. В залі ми співаємо гімн. Бог береже нашу школу. Вчителі не сварять. Мені найбільше подобається з уроків: малювання і трудове навчання, які веде пані Іринка. І ще подобається логіка. Її вчить пані Оксанка."

Юстя  Пуць, учениця 2 класу «Лілеї»

"Я навчаюся в школі «Св. Софії» 1 рік. За цей рік я багато чого цікавого дізналась. Ця школа мене вчить мудрості, дізнаватися про природу і чемність. В школі мені подобаються вчителі і діти. Мені в школі дуже весело і тепло. Я б назвала цю школу радості. В цій школі є дуже багато свят: Матері, Свято Миколая, Свято першого і останнього дзвоника, іменини Школи! Це чудово!У школі є Літургії, уроки катехизму, сарепти. Сарепти проводить отець Тарас, а уроки катехизму проводить сестра Ольга. Вони дуже цікаві!У школі проводиться багато конкурсів."

Ярина Скомаровська, учениця 1 класу «Жайворонки»

"Я дуже люблю свою школу. В ній дуже багато цікавого. Ми проводимо ярмарки, святкуємо  іменини школи, водимо гаївки. А ще є дуже багато гуртків: малювання, футбол, англійська мова, хореографія. Наша школа християнська, у нас проводиться Літургія і уроки сарепти. Мені дуже подобається метод навчання наших вчителів. А кухня – просто супер! У нас є табори, екскурсії, поїздки. В 2 класі ми їздили  в Яремче на першу сповідь. Там ми вибиралися  на гору Маковицю та на скелі Довбуша. Класи у нас теж дуже гарно називаються: «Первоцвіти», «Бджілки», «Перлинки», «Соняшники», «Жайворонки», «Промінчики світла»… А на свята, які ми святкуємо, кожна дитина має якусь роль і слова. Ще є випускний вечір. І випускники на кінець року їздять в якусь поїздку із вчителями і з батьками. Ще у нас є уроки катехизму, сарепти і  християнської етики. На них нас навчають християнського життя. В кожний  понеділок є спільна молитва. У нашій школі  дуже часто проводять конкурси, за які нас нагороджують грамотами. Мені подобається моя школа!"

Степан Сарабун, учень 4 класу «Первоцвіти»