Учні про школу

Наші діти про школу:

«Ми вивчаємо предмети, які пов'язані з Богом. І це все на благо нам.»

Божена Пікулицька, випускниця класу «Воїни світла».

«У ній багато чудових вчителів, які тебе розуміють і добре пояснюють свої предмети».

Софія Городецька, випускниця класу «Воїни світла»

«Я ходжу  до школи для того, щоб навчитись чогось нового, адже щодня кожна людина насолоджується моментом, коли відкриває для себе щось нове і нове…. Тобі вирішувати в якому середовищі будеш це здобувати і як. Бажаю всім мати цей добрий колектив, як у нашій школі…».

Анна Кочерган, випускниця класу «Воїни світла»

«Це одна з небагатьох шкіл у Львові, де таку важливу роль грають християнські цінності».

Харитина Тумак, випускниця класу «Едельвейси»

«Тут смачно готують, цікаві уроки, добрі вчителі. А ще тут провадять шлях до Бога».

Петро Музичук, учень 7 класу «Лілеї»

«Це школа, де тобі без крику все пояснять і зрозуміють.»

Ярема Арцишевський,учень 7  класу «Лілеї»

«Мене навчили багато речей, таких які є дуже важливими у житті. Ні я не про математику і українську мову (хоча частково і про це). Я про те, що тут мене навчили ділитися, любити, товаришувати і багато чого цікавого.»

Єва Борисяк, випускниця класу «Лілеї»

«Тут неймовірно добрі вчителі. Також тут є ранкова зустріч, при якій ми відкладаємо час для Бога».  Юстина Пуць, 6 клас «Лілеї».

«Я обрала цю школу, тому що вона є християнською, де вчать як жити з Богом».

Уляна Кухар, 6 клас «Гроно»

«Тут як вдома».    Олена Тараненко, 6 клас «Гроно»

"Моя школа називається : «Школа Святої Софії.» Мені в ній дуже подобається. Я навчаюся у другому класі «Лілеї». Вчителька називається пані Оля. Мої друзі: Христя, Аня… В їдальні дуже смачно варять. Маємо гарне подвір’я. У нашій школі є щотижня проводиться Літургія. Її веде отець Тарас. Ми часто ходимо на екскурсії. А ще є сад, де ми граємо в лови. В залі ми співаємо гімн. Бог береже нашу школу. Вчителі не сварять. Мені найбільше подобається з уроків: малювання і трудове навчання, які веде пані Іринка. І ще подобається логіка. Її вчить пані Оксанка."

Юстя  Пуць, учениця 7 класу «Лілеї»

"Я навчаюся в школі «Св. Софії» 1 рік. За цей рік я багато чого цікавого дізналась. Ця школа мене вчить мудрості, дізнаватися про природу і чемність. В школі мені подобаються вчителі і діти. Мені в школі дуже весело і тепло. Я б назвала цю школу радості. В цій школі є дуже багато свят: Матері, Свято Миколая, Свято першого і останнього дзвоника, іменини Школи! Це чудово!У школі є Літургії, уроки катехизму, сарепти. Сарепти проводить отець Тарас, а уроки катехизму проводить сестра Ольга. Вони дуже цікаві!У школі проводиться багато конкурсів."

Ярина Скомаровська, випускниця  класу «Жайворонки»

"Я дуже люблю свою школу. В ній дуже багато цікавого. Ми проводимо ярмарки, святкуємо  іменини школи, водимо гаївки. А ще є дуже багато гуртків: малювання, футбол, англійська мова, хореографія. Наша школа християнська, у нас проводиться Літургія і уроки сарепти. Мені дуже подобається метод навчання наших вчителів. А кухня – просто супер! У нас є табори, екскурсії, поїздки. В 2 класі ми їздили  в Яремче на першу сповідь. Там ми вибиралися  на гору Маковицю та на скелі Довбуша. Класи у нас теж дуже гарно називаються: «Первоцвіти», «Бджілки», «Перлинки», «Соняшники», «Жайворонки», «Промінчики світла»… А на свята, які ми святкуємо, кожна дитина має якусь роль і слова. Ще є випускний вечір. І випускники на кінець року їздять в якусь поїздку із вчителями і з батьками. Ще у нас є уроки катехизму, сарепти і  християнської етики. На них нас навчають християнського життя. В кожний  понеділок є спільна молитва. У нашій школі  дуже часто проводять конкурси, за які нас нагороджують грамотами. Мені подобається моя школа!"

Степан Сарабун, випускник класу «Первоцвіти»