Таланти школи


Скарбничка творчих талантів "Первоцвітів" [фото]

Скарбничка творчих талантів

Третьокласники "Первоцвіти" збагатилися чарівною "Скарбничкою творчості". Тепер скринька для молодих талантів зайняла затишне місце у їхньому класі. Усі діти мають можливість проявити свої здібності у мистецтві слова, поезії, малюнку. Упродовж тижня учні кидають у скарбничку свої роботи. Відтак в останній день робочого тижня - п'ятницю - автори представляють, читають, декламують свою творчість. Потім відбувається спільне обговорення, взаємні подяки та заохочення інших до віднайдення в собі прихованих перлин. 


Вітаємо клас "Лілеї" з перемогою в чемпіонаті школи з футболу [фото]

Вітаємо клас

Учора, в останній день зими, у спортивному залі школи-гімназії святої Софії відбувся чемпіонат із футболу між командами учнів навчального закладу. Переможцями у турнірі стали учні п'ятого класу "Лілеї".

Вітаємо команду і бажаємо майбутніх перемог та злетів!


Анастасія ТИМО: ікона "Архангел Михаїл" [відео]

Анастасія ТИМО: ікона

Про іконописання та особливий духовний досвід, здобутий через це мистецтво, розповіла Анастасія ТИМО, учениця шостого класу школи-гімназії святої Софії. Це вже далеко не перша ікона дівчинки, а світло в її очах вказує, що справа, яку вона назвала своїм хоббі, стала молитвою юної душі.

Детальніше »»»


Переможцями художнього конкурсу "Ми стали частинкою Канади" є учні школи святої Софії [фото]

Переможцями художнього конкурсу

У грудні 2016 визначили переможців художнього конкурсу проекту "Ми стали частинкою Канади". Всього надійшло близько 200 робіт. Переможцями конкурсу серед інших стали учні школи-гімназії святої Софії м. Львова.

Чотири роботи наших дітей зайняли призові місця. На конкурс надійшли також роботи 120 учнів з Альберти. Діти дуже цікаво і талановито зобразили відповіді на запитання про те, як жилося тим, хто залишив Україну в пошуках кращого життя в Канаді, а також, який внесок зробили українці в розбудову країни.

Детальніше »»»


Анастасія ТИМО: "Воїни відважні"

Анастасія ТИМО:

Учениця шостого класу, Анастасія Тимо, подарувала на Різдво воїнам свій вірш, який вона написала у транспорті дорогою додому зі школи.

Воїни відважні!

Воїни відважні воюють за нас.

Ми згадуєм, як під кулями Донбас.

Там хлопці молоді своє життя віддають,

А ті москалюки їхню кров п'ють.

Детальніше »»»