Середня школа

6 клас - "Лілеї"

"Не великі діла угодні Богові, а велика

любов, з якою вони чиняться."

Св. Василій Великий

Життя у класі і школі ми спробували розфарбувати у різні барви, приносячи світ у школу. Зразу після свята Першого дзвоника ми почали готуватися до іменин нашої школи. Ікони на шклі «Ангел миру» писали довго, а ікона Петруся Музичука «поїхала» із волонтерами на фронт.

Екскурсії та майстер-класи розширювали нам кругозір та спонукали творити:

·               Розпис деревяних хатинок;

·               Фестиваль «Гутне мистецтво»;

·               Сирні коники – символ Гуцульського Різдва;

·               Львівські леви – історія рідного міста;

·               Ґрунти нашого регіону.

Важливим навчальним етапом була проектна діяльність. Кожен навчальний предмет дав можливість досліджувати, займатись пошуковою діяльністю.

Тема «Всесвіт» із природознавства завершилася постановкою «Екологія Землі». Цікавими були дослідження ґрунтів, води, висаджування насіння. Пошук інформації про гриби, бактерії був складним, але цікавим.

З історії ми вивчали про те, як і звідки (з яких джерел) історики дізнаються про минуле. Ми побували на експозиціях «Гуцульське Різдво», «Обряди, звичаї, та одяг українців у різних регіонах».

На уроках літератури ми вивчали міфи України, складали сценарії та інсценізували їх; досліджували найдавніші літописи України, вивчали побут, звичаї козаків і їх відтворення у літературних творах. Цікавою була дослідницька праця над проектом «Фольклорна спадщина країн – сусідок України. Ми вибрали країну-сусідку і добирали найцікавіше про побут, звичаї, історію цієї країни, її легенди, казки, прислів’я, пісні.

Щоденно разом читаємо художню літературу, переглядаємо фільми, ходимо на вистави в театр, на ковзанку тощо.

У переддень Великодня ми мали з нашим духівником о. Домініком ре колекції у Брюховичах у Василіанському монастирі про світ добра і наші прагнення його. Щоденні молитовні зустрічі та щотижневі літургії були добрим формуванням нашого характеру.

У нашій школі є гімназисти 5 класу - Гроно, 6 класу - Лілеї, 7 класу - Едельвейси, 8 класу - Воїни Світла.

Середня школа для нас тепер є пріоритетною.