Родинні свята

Вітаємо Святослава ПОДОЛЬСЬКОГО з Днем народження [фото]

Сьогодні ми святкували День народження Святослава з шостого класу "Едельвейси". Хлопець отримав безліч теплих, щирих, часом кумедних побажань від учнів шостого та сьомого класів. Святослав є "логікою" класу і дотепним жартівником. Коли виникає якесь питання - він майстерно усе розкладає на свої місця у логічно-чіткій послідовності. Одразу усе стає для всіх зрозумілим. Він є добрим товаришем і надійною підтримкою класу.

Дякуємо, Святику, за те, що Ти з нами, і бажаємо, щоб поставлені Тобою цілі в житті Ти зумів успішно, з Божою допомогою, реалізувати!

Вітаємо Божену ПІКУЛИЦЬКУ з Днем народження [фото]

Сьогодні ми дякували за дар життя нашої Божени, учениці сьомого класу "Воїни світла" школи-гімназії святої Софії. Їй сьогодні 13. У цьому 2016-2017 н. р. дівчинка долучилася до нашої спільноти. Вона не лише збагатила клас своєю вродою та красою, Божена добре навчається, прекрасно декламує і пречудово малює різні картини, про що ми вже розповідали.

Нехай Господь провадить Тебе, дорога Божено, найкращими дорогами цього світу, а Твої мрії знайдуть у Бога відповідь!

Вітаємо Анастасію СЕРДЮК з Днем народження [фото]

Сьогодні День народження святкувала наша Настя СЕРДЮК - "Едельвейси", 6 клас. Дівчинка другий рік навчається у нашій школі. Із початком війни на Сході сім'я переїхала у Львів. Настя вчиться всього: українському мовленню, християнським звичаям і традиціям... Ми готуємося до Першої святої Сповіді. У дівчинки чутлива душа, і все, що стосується духовних питань, - для неї нове і цікаве.

Побажання однокласника, Яреми Соболя,  у День народження дівчини були особливими: "Бажаю Тобі вміти іти за течією і проти течії і знати, коли і як це робити".

Бажаємо Тобі, Настю, знайти відповіді на Твої численні запитання через Господа і побачити свій шлях у житті через довіру до Нього.

Вітаємо Софійку ГОРОДЕЦЬКУ з Днем народження [фото]

Сьогодні, 16 лютого, ми вітали нашу Софійку ГОРОДЕЦЬКУ з Днем народження. Софійка поповнила нашу спільноту у вересні 2016 року. Вона навчається у сьомому класі "Воїни світла".

Ми усі є свідками того, як дівчина гармонійно увійшла в колектив і збагатила своєю присутністю клас. Софія співає у молодіжному хорі на щотижневих Літургіях для 5-7 класів і цього року прекрасно виконала одну із головних ролей у Вертепі.

Проте найбільшою нашою радістю є те, що дівчина у нашій школі усміхається, радіє, відповідально навчається і почуває себе щасливою.

Доброї Тобі дороги, дорога Софійко, і Божого благословення на усі сфери Твого життя!

Вітаємо Анну ТИБІНКУ з Днем народження! [фото]

16 грудня ми вітали нашу Анну ТИБІНКУ з шостого класу "Едельвейси", з Днем народження. Аню ми називаємо душею класу. Її серце наповнене великою любов'ю до всіх людей, за що величезна подяка прекрасній родині дитини. Аня успішно і з великою охотою навчається, є переможцем конкурсів, а також її родинне виховання є прикладом поведінки для однокласників.

Пригощення для дітей дівчинка робила власноруч. Вона дуже любить школу і усе та всіх, що пов'язане зі шкільним життям. Це дитина, яка говорить, що, якщо можна було б, то жила б у школі.

Вітаємо, люба Аню! Бережи те добіне зерно, яке подарувала Тобі твоя родина, і плекай його з Божою ласкою у молитві та праці!