Місія, візія, цінності

Місія

Творити середовище зростання і любові та супроводжувати на дорозі пізнання.

Візія

Ми, НВК школа-гімназія святої Софії, беремо участь у навчанні, вихованні та розвитку особистості дитини, допомагаємо батькам змалечку формувати християнський світогляд. На основі моральних цінностей, якісного, інноваційного та результативного навчання прагнемо виховати щасливу людину, яка зможе реалізувати себе на життєвому шляху.

Наші учні – це наше майбутнє –  виплекані у променях добра, правди, любові до знань і прагненні до творчості.

Наші вчителі та співробітники – це провідники маленьких сердець у великий світ, носії знань, моральних й етичних принципів; створюють атмосферу довіри та доброзичливості, сумлінно й професійно передають свої навички та вміння.

Батьки – це опора наших вихованців, це люблячі люди, які своїм прийняттям, особистим прикладом і життєвою мудрістю  зводять фундамент цілісної особистості.

Наші партнери – це всі небайдужі люди й організації, які своїми щиросердними намірами та діями допомагають нам у розбудові морального суспільства.

Принципи

Головні принципи роботи НВК школи-гімназії святої Софії – ціннісне виховання, результативне навчання, формування лідерських якостей та створення комфортного середовища для кожної дитини.

Виховання на основі цінностей – це, в першу чергу, орієнтація на самореалізацію та правильний вибір життєвого шляху, адже саме християнські цінності, які сповідує наша школа, допомагають розкритися та всебічно розвиватися кожній маленькій людині, а також здобути необхідні знання та вміння, щоб зайняти своє місце у суспільстві.

Ми прагнемо розділити з батьками відповідальність за творення особистості з сильною життєвою позицією, яка має міцне моральне коріння, національну ідентичність, а тому зможе прийняти будь-які виклики сьогодення й будувати своїми ділами середовище справедливості, любові та добра.

Якісне, результативне навчання – це поєднання традиційних, перевірених часом, педагогічних методів, із навчанням за новітніми освітніми програмами й особистісними інноваційними методиками, які орієнтовані на потреби та можливості кожної дитини. Значні досягнення кожного учня є запорукою впевненості тепер і в майбутньому.

НВК школа-гімназія святої Софії завжди відкрита для компетентних вчителів, які мають педагогічний хист, несуть любов, діляться знаннями, шукають індивідуальний підхід до кожного вихованця, творять привабливе навчальне середовище, щоб розкрити інтелектуальні, творчі й індивідуальні здібності дітей. Креативні, обдаровані та відкриті до інноваційних методик викладання вчителі – це основа спільноти НВК школи-гімназії святої Софії.

Розвиток лідерських якостей – це формування відповідальності за свої дії, самостійність, вміння розуміти, формувати та гідно висловлювати свої думки; ставитись до інших на основі процесу емпатії; аналізувати рішення; розставляти пріоритети, вирішувати конфлікти, планувати – це ті вміння та компетенції, які Школа прагне формувати у своїх учнях.

Ці якості сприятимуть успішності в подальшому сімейному та професійному житті учнів, допомагатимуть їм долати невдачі і труднощі на шляху до реалізації життєвої місії.

Сприятливе для розвитку, комфортне середовище для кожного – це атмосфера повного прийняття особистості, турботи про учня, індивідуального підходу, акцентування на позитивних рисах дитини. Як на благодатному ґрунті добрий господар вирощує дорідний урожай, так і ми прагнемо створити унікальну атмосферу схвалення, тепла та любові, яка є основою взаємодії колективу, учнів і батьків.

Цінності

НВК школа-гімназія святої Софії – це спільнота, яка об’єднана цінностями та ділиться ними, а саме:

Християнські цінності

1. пізнання Бога та духовної мудрості
  2. любов до ближнього
  3. дотримання християнських принципів на роботі й у житті, щоб особистим прикладом виховувати дітей

Життя в спільноті однодумців

1. відкритість до діалогу
  2. спільна праця, взаємодопомога, довіра
  3. спільні заходи, активна участь батьків у житті школи

Зростання та творчості

1.  розвиток потенціалу та отримання освітніх компетентностей