Духовне виховання

В структуру позашкільної освіти входить гурток « Вивчення Святого письма». Діти вивчають свій гімн, краще знайомляться одне з одним. Заняття проходять в ігровій та розмовній формах,- наприклад, вивчення тексту з книги Буття про образ і подобу Божу поєднано з веселою та рухливою грою «Дзеркало»; текст про зустріч первісних людей із змієм – із грою «Як не розлити воду, коли маєш одного щирого та одного фальшивого друга»; гра «Впізнай зміни» була пов’язана із текстом про втечу Лота та про соляний стовп і т.п.

В школі проходить підготовка дітей до Першої святої Сповіді та Урочистого святого Причастя.

Католицьке шкільництво

Вдруге проводився тиждень католицького шкільництва і формаційна зустріч для педагогів львівських католицьких шкіл та вперше проводилась у школі святої Софії за участі Архиєпископа і Митрополита Львівського Ігоря (Возьняка) та голови катехитичної комісії у справах шкільництва сестри Христофори.

Наші діти відвідали у 2014 році 12-ту прощу католицьких шкіл до с.Прилбичі, батьківщину Андрея Шептицького.

ав