Дозвілля


Під час канікул учителі школи-гімназії св. Софії продовжують вчитися, насолоджуватися природою і молитися [фото]

Під час канікул учителі школи-гімназії св. Софії продовжують вчитися, насолоджуватися природою і молитися [фото]

Осінні канікули для вчителів школи-гімназії святої Софії не втрачають своїх барв. І дощ зовсім не є перешкодою, швидше, навпаки, мокре осіннє колоритне листя виблискує на землі, мов полаковане. Запах грибів, дощу і різнокольорової листяної ковдри сколихує у пам'яті дорослих людей дитячі спогади про калюжі, краплі дощу і повертає у безтурботне дитинство.

Цікаву духовно-пізнавально-відпочинкову мандрівку провели педагоги школи під час канікул. Ми відвідали відпустовий центр на Львівщині - Страдч, помолилися святу Літургію на цьому місці, дізналися про історію страдецької землі, її мучениників та святих.

Побували у чудовому храмі Крехівського монастиря оо. Василіян та почули історичні витоки цього місця. Піднялися до джерела та печер прекрасним осіннім лісом та почастувалися смачним обідом з "василіянським" борщем від монастирської братії.

Детальніше »»»


Учителі школи св. Софії подолали вершину українських Карпат [фото]

Учителі школи св. Софії подолали вершину українських Карпат [фото]

Незабутньою і багатою на враження та емоції була золото-осіння мандрівка вчителів школи на Полонину Боржаву. У переддень подорожі мандри розпочалися Божественною Літургією у каплиці школи-гімназії. Відтак продовжилися трьохгодинним сходженням на Боржаву - гірський масив на Полонинському хребті в українських Карпатах між річками Віча і Рікою, розташований у межах Воловецького, Міжгірського, Свалявського, Іршавського і, частково, Хустського районів Закарпатської області.

Детальніше »»»


Учителі НВК "Школи-гімназії святої Софії" відпочили на Дністрі [фото, відео]

Учителі НВК

Учительський колектив НВК школи-гімназії святої Софії духовно та творчо відпочив у мальовничому куточку нашої України -Дністровському каньйоні.

Метою мандрівки водами Дністра, яка відбулася 26 серпня, було поєднати відпочинок з духовними зупинками, а також через неформальне спілкування згуртувати та підтримати спільноту НВК.

Детальніше »»»


У Брюховичах відбувся літній християнський табір "Знайди в собі лідера"

У Брюховичах відбувся літній християнський табір

Упродовж десяти червневих днів у Брюховичах діти нашої школи та інших Львівських шкіл, а також школярі з Маріуполя та Києва, навчалися лідерським якостям. Окрім того, на них чекали цікаві командні ігри, квести, майстер-класи, спортивні розваги, пісні біля вогнища, живе спілкування англійською та чудове соснове повітря.

Спільний проект організували ГО БХА "Алетея" та "Школа святої Софії".

Про щоденні цікаві хвилини лідерського життя та фоторепортаж з табору Ви можете дізнатися на сторінці Літній християнський табір "Знайди в собі лідера" у соціальній мережі Facebook.

Детальніше »»»