День відкритих дверей "100 днів у Школі"

День відкритих дверей

З нагоди 100 днів навчання, наша Школа відкриває двері для батьків наших учнів, для батьків майбутніх учнів та гостей школи. Ви побачите, як спільнота школи (діти та вчителі), працюють та навчаються за інтерактивними методиками.

Великодні гаївки у школі-гімназії святої Софії

Упродовж післявеликоднього часу у школі-гімназії святої Софії традиційно відбуваються великодні гаївки та частування у монастирському саду.

Святкування відбудуться за розкладом:

Понеділок, 24 квітня:

4 класи - 5 урок

1 класи - 4 урок

Тиждень Католицького шкільництва у школі-гімназії святої Софії

Запрошуємо учнів школи-гімназії святої Софії взяти участь у фестивалі талантів, який відбудеться з нагоди святкування тижня Католицького шкільництва в Україні. Тема свята: "Якщо з Ісусом я зростаю - тоді життя гармонійне маю". Учні можуть взяти участь та поділитися своїми талантами у декламаторському, інструментальному, вокальному і театральному жанрах.

Захід відбудеться 26-28 квітня у приміщенні школи-гімназії святої Софії.